Головна Новини Районна державна адміністрація Економіка та фінанси Державні закупівлі Доступ до публічної інформації Вакансії Децентралізація у сфері державної влади.

Пільги на придбання твердого палива та скрапленого газу у 2017 році

                            Пільги на придбання твердого палива та                               скрапленого  газу в 2017 році.

      Пільги на придбання твердого палива і скрапленого газу надаються за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам виходячи із розрахунку вартості однієї тонни твердого палива та одного балона скрапленого газу на домогосподарство на рік (стаття 102 Бюджетного кодексу України).

У 2017 році в Миколаївській області граничний показник вартості твердого палива становить 2162.00 грн. за одну тонну, скрапленого газу – 216.20 грн. за один балон. Виходячи з вищезазначеного розмір пільг громадянам, які мають право на  знижку становить:

50 %  : для придбання твердого палива – 1081.00 грн.

            для придбання скрапленого газу – 108.10 грн.;

75%   : для придбання твердого палива – 1621.50 грн.

            для придбання скрапленого газу – 162.15 грн.;

100% : для придбання твердого палива – 2162.00 грн.

            для придбання скрапленого газу – 216.20 грн.

Для призначення пільг з придбання твердого палива та скрапленого газу особи звертаються до управління  соціального захисту населення або до сільських, селищних рад за зареєстрованим місцем проживання з відповідною заявою, до якої додають довідку про наявність у житловому приміщенні пічного опалення та використання скрапленого газу для приготування їжі.


Начальник відділу персоніфікованого обліку

пільгової категорії громадян   Н.М.Пащенко