Новоодеська районна державна адміністрація. Миколаївська область, Україна. » Новини
Українська | Русский | English
Головна Новини Районна державна адміністрація Економіка та фінанси Державні закупівлі Доступ до публічної інформації Вакансії Децентралізація у сфері державної влади.

Новини

  Звіт Голови Новоодеської районної державної адміністрації щодо виконання програм соціально-економічного та культурного розвитку району, районного бюджету та делегованих повноважень.
Формат: DOC | Добавлен: 24/08/2020 18:53:31
340Kb Скачать скачать
  ЗМІНИ ДО РІЧНОГО ПЛАНУ ЗАКУПІВЕЛЬ НА 2017 РІК КЗ"Новоодеський районний центр ПМСД"
Формат: JPG | Добавлен: 24/08/2020 18:53:33
156Kb Скачать скачать

НОВООДЕСЬКЕ МІЖРАЙОННЕ УПРАВЛІННЯ ІНФОРМУЄ:

19/02/2021

 

 

 

 

«Щодо роботи та результатів перевірок дотримання вимог санітарного законодавства щодо організації протиепідемічних заходів з профілактики поширення коронавірусної хвороби COVID-19»

 

Новоодеським міжрайонним управління в період з 15.02.2021-19.02.2021 року, проведено 2 санітарно-епідеміологічних обстежень закладів освіти, а саме ДНЗ – 2, з наданням роз’яснювальної роботи, щодо дотримання протиепідемічних заходів по профілактиці коронавірусної хвороби.

За результатами обстежень надано приписи - 2, складено протокол про адміністративне правопорушення – 2 шт.

 

Проведено 4 бесіди, висвітлено статтю  на сайті Новоодеської РДА щодо профілактики коронавірусної хвороби. Висвітлено статті на теми: «Дифтерія – що це?».

 

На веб сайті https://novaodesa.mk.gov.ua/ua/news/ Новоодеської РДА висвітлено інформацію.

 

 

Відділ  державного нагляду (контролю) за дотриманням санітарного законодавства Новоодеського міжрайонного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Миколаївській області -  Бородіна А.В та Берекет К.В.

 

 

Всі новини →