Новоодеська районна державна адміністрація. Миколаївська область, Україна. » Новини
Українська | Русский | English
Головна Новини Районна державна адміністрація Економіка та фінанси Державні закупівлі Доступ до публічної інформації Вакансії Децентралізація у сфері державної влади.

Новини

  Звіт Голови Новоодеської районної державної адміністрації щодо виконання програм соціально-економічного та культурного розвитку району, районного бюджету та делегованих повноважень.
Формат: DOC | Добавлен: 24/08/2020 18:53:31
340Kb Скачать скачать
  ЗМІНИ ДО РІЧНОГО ПЛАНУ ЗАКУПІВЕЛЬ НА 2017 РІК КЗ"Новоодеський районний центр ПМСД"
Формат: JPG | Добавлен: 24/08/2020 18:53:33
156Kb Скачать скачать

НОВООДЕСЬКЕ МІЖРАЙОННЕ УПРАВЛІННЯ ГОЛОВНОГО УПРАВЛІННЯ ДЕРЖПРОДСПОЖИВСЛУЖБИ В МИКОЛАЇВСЬКІЙ ОБЛАСТІ ПОВІДОМЛЯЄ

12/02/2021

 

Увага! СЕЗОН ГРВІ та ГРИПУ!!! 

В наш час грип є найбільш поширеною інфекцією на планеті та реєструється на всіх континентах. Показник смертності від неускладненого грипу невисокий і складає 0,01-0,2%, проте він різко зростає при виникненні грипу у осіб похилого віку та ослаблених людей, особливо у тих, що мають хронічні захворювання серця та легенів, у малолітніх діток. Під час епідемії грипу завжди зростає кількість смертей від серцево-судинних, легеневих захворювань.

Типові симптоми грипу:

·         різкий підйом температури до 38-40оС;

·         лихоманка;

·         слабкість;

·         біль у м’язах, суглобах, животі, очах.

Хворий відчуває ускладнення дихання через ніс, першіння в горлі, стиснення за грудиною, сухий болючий кашель.

Заходи профілактики грипу бувають неспецифічними (загартовування, приймання полівітамінних препаратів, загальнозміцнюючих та тонізуючих препаратів) та специфічними (вакцинація).

Вакцинація від грипу – масовий та ефективний метод боротьби з грипом. В наш час використовуються інактивовані (неживі) вакцини. Слід пам‘ятати, що вакцина ефективна тільки проти конкретного типу вірусу.

Згідно даних Всесвітньої організації охорони здоров‘я (ВООЗ), В епідемічний сезон 2019-2020 років, прогнозується переважна циркуляція вірусу А (Н3N2). Не виключена можливість циркуляції вірусів грипу А (H1N1) та грипу В.

В Україні зареєстровані наступні протигрипозні дві вакцини для імунопрофілактики грипу – «Ваксігрип Тетра» французького виробника «Санофі Пастер» та «ДжіСі Флю» південнокорейського «Грін Кросс Корпорейшн».

Вакцини застосовуються для профілактики грипу у дорослих та дітей з 6-місячного віку.

З протипоказами до вакцин можна ознайомитись у щеплювальному кабінеті Новоодеської ЦРЛ та інших лікувально-профілактичних закладів району.

Враховуючи вище зазначене рекомендуємо:

·     уникати тісних контактів з людьми, які чихають і кашляють;

·     не торкатися руками очей, рота і носа;

·     носити марлеву пов’язку або разову маску;

·     регулярно ретельно мити руки з милом, протирати їх спиртовмісним засобом для дезінфекції рук;

·     здійснювати вологе прибирання, провітрювання і зволоження повітря в приміщенні.

 

 Звертаю Вашу увагу, що при виникненні первинних симптомів на Грип та ГРВІ необхідно звертатися до лікувальних установ для отримання необхідної допомоги фахівців, та не займатися самолікуванням!!!

 

Відділ державного нагляду (контролю) за дотриманням санітарного законодавства Новоодеського міжрайонного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Миколаївській області Бородіна А.В, Берекет К.В.

 

 

Всі новини →