Новоодеська районна державна адміністрація. Миколаївська область, Україна. » Новини
Українська | Русский | English
Головна Новини Районна державна адміністрація Економіка та фінанси Державні закупівлі Доступ до публічної інформації Вакансії Децентралізація у сфері державної влади.

Новини

  Звіт Голови Новоодеської районної державної адміністрації щодо виконання програм соціально-економічного та культурного розвитку району, районного бюджету та делегованих повноважень.
Формат: DOC | Добавлен: 24/08/2020 18:53:31
340Kb Скачать скачать
  ЗМІНИ ДО РІЧНОГО ПЛАНУ ЗАКУПІВЕЛЬ НА 2017 РІК КЗ"Новоодеський районний центр ПМСД"
Формат: JPG | Добавлен: 24/08/2020 18:53:33
156Kb Скачать скачать

Нарада щодо передачі закладів освіти, культури зі спільної власності територіальних громад сіл, селищ до комунальної власності обєднаних територіальних громад

15/01/2021

 Наразі активно триває процес передачі соціальних об’єктів у комунальну власність територіальних громад, зокрема і на Миколаївщині. Прийнявши на свій баланс ці соціальні об’єкти, а це  - заклади освіти, культури, охорони здоров’я та інші, територіальні громади отримують змогу ними управляти та утримувати їх з власного бюджету.

У зв’язку з цим, сьогодні, 15 січня  2021 року, виконувач функцій і повноважень  голови  райдержадміністрації, заступник голови райдержадміністрації Петро Паламарюк взяв участь у нараді, що ініційована Миколаївською районною радою щодо передачі закладів світи культури зі спільної власності територіальних громад сіл, міста до комунальної власності об’єднаних територіальних громад. До участі в нараді долучились керівники структурних підрозділів райдержадміністрації,працівники міської, сільських рад.  Учасники наради   обговорювали практичні питання, які пов′язані з процедурою та механізмом  передачі  об’єктів та шукали шляхи вирішення поставлених завдань.

Всі новини →