Новоодеська районна державна адміністрація. Миколаївська область, Україна. » Новини
Українська | Русский | English
Головна Новини Районна державна адміністрація Економіка та фінанси Державні закупівлі Доступ до публічної інформації Вакансії Децентралізація у сфері державної влади.

Новини

  Звіт Голови Новоодеської районної державної адміністрації щодо виконання програм соціально-економічного та культурного розвитку району, районного бюджету та делегованих повноважень.
Формат: DOC | Добавлен: 24/08/2020 18:53:31
340Kb Скачать скачать
  ЗМІНИ ДО РІЧНОГО ПЛАНУ ЗАКУПІВЕЛЬ НА 2017 РІК КЗ"Новоодеський районний центр ПМСД"
Формат: JPG | Добавлен: 24/08/2020 18:53:33
156Kb Скачать скачать

засідання Державної надзвичайної протиепізоотичної комісії при Новоодеській районній державній адміністрації

29/12/2020

 29 грудня під головуванням виконувача функцій і повноважень голови райдержадміністрації,  заступника голови райдержадміністрації Петра Паламарюка пройшло засідання Державної надзвичайної протиепізоотичної комісії при Новоодеській   районній державній адміністрації у зв’язку з виникненням  африканської чуми в с.Новопетрівське.

 На порядок денний було винесено питання про початок відліку 40 днів до зняття карантину африканської чуми свиней на території с. Новопетрівське Новоодеського району Миколаївської області.

Члени комісії заслухали інформацію начальника Новоодеського  міжрайонного  управління Головного управління Держпродспоживслужби у Миколаївській області  Олександра Страдомського  про проведену роботу відповідно до Плану  заходів щодо недопущення поширення та ліквідації африканської чуми свиней на території с. Новопетрівське Новоодеського району Миколаївської області.

На підставі вищезазначеного державна надзвичайна протиепізоотична комісія вирішила розпочати відлік 40-ка  денного терміну до зняття карантину по африканській чумі свиней  на території с. Новопетрівське Новоодеського району Миколаївської області з 29.12.2020  року.

Підсумовуючи засідання, Петро Паламарюк подякував усім присутнім за оперативно проведену роботу.

Всі новини →