Новоодеська районна державна адміністрація. Миколаївська область, Україна. » Новини
Українська | Русский | English
Головна Новини Районна державна адміністрація Економіка та фінанси Державні закупівлі Доступ до публічної інформації Вакансії Децентралізація у сфері державної влади.

Новини

  Звіт Голови Новоодеської районної державної адміністрації щодо виконання програм соціально-економічного та культурного розвитку району, районного бюджету та делегованих повноважень.
Формат: DOC | Добавлен: 24/08/2020 18:53:31
340Kb Скачать скачать
  ЗМІНИ ДО РІЧНОГО ПЛАНУ ЗАКУПІВЕЛЬ НА 2017 РІК КЗ"Новоодеський районний центр ПМСД"
Формат: JPG | Добавлен: 24/08/2020 18:53:33
156Kb Скачать скачать

Робоча нарада з головами об’єднаних територіальних громад з питань прийому-передачі об’єктів комунальної власності у власність об’єднаних територіальних громад.

28/12/2020

 Сьогодні, 28 грудня 2020 року виконувач функцій і повноважень  голови  райдержадміністрації, заступник голови райдержадміністрації Петро Паламарюк провів робочу  нараду з головами об’єднаних територіальних громад з  питань прийому-передачі об’єктів комунальної власності у власність  об’єднаних територіальних громад. Як зазначив Петро Миколайович,

Присутні обговорили практичні питання, що виникають в процесі передачі комунальних установ та їхнього майна  та правовий механізм їх вирішення. Свої позиції щодо порушених питань озвучили голови Новоодеської та  Костянтинівської об’єднаних територіальних громад.

По завершенню наради було надано ряд рекомендацій та доручень та визначено основні напрямки подальшої роботи.

Всі новини →