Новоодеська районна державна адміністрація. Миколаївська область, Україна. » Новини
Українська | Русский | English
Головна Новини Районна державна адміністрація Економіка та фінанси Державні закупівлі Доступ до публічної інформації Вакансії Децентралізація у сфері державної влади.

Новини

  Звіт Голови Новоодеської районної державної адміністрації щодо виконання програм соціально-економічного та культурного розвитку району, районного бюджету та делегованих повноважень.
Формат: DOC | Добавлен: 24/08/2020 18:53:31
340Kb Скачать скачать
  ЗМІНИ ДО РІЧНОГО ПЛАНУ ЗАКУПІВЕЛЬ НА 2017 РІК КЗ"Новоодеський районний центр ПМСД"
Формат: JPG | Добавлен: 24/08/2020 18:53:33
156Kb Скачать скачать

Розширена апаратна нарада

16/11/2020

 16 листопада  2020 року виконувачем функцій і повноважень голови   райдержадміністрації, заступником голови райдержадміністрації  Петром Паламарюком було проведено  розширену апаратну нараду за участі керівника апарату райдержадміністраці Галини Лунгол,  керівників структурних підрозділів районної державної адміністрації, установ та організацій району.

На початку наради  Петро Миколайович  звернув увагу присутніх  на дотриманні карантинних вимог, забезпеченні засобами  індивідуального захисту, дезінфекції приміщень у зв’язку із поширенням  захворюванності на COVID-19 на території району.  Також йшлося про підготовку до засідання  сесії районної ради, проведення якої планується  на початку грудня.

Також порушувались   питання наповнення бюджету, проходження опалювального сезону, облаштування пунктів обігріву, роботи закладів освіти, медицини, культури, належний супровід  соціально вразливих категорій населення працевлаштування безробітних,  дотримання карантинних заходів на підприємствах, установах, організаціях району, проведення роз’яснювальної роботи щодо дотримання карантинних норм та правил,  рейдів з перевірки дотримання карантинних обмежень та ін..

За підсумками розширеної апаратної наради було надано ряд рекомендацій та доручень керівникам структурних підрозділів райдержадміністрації та організацій району.

Всі новини →