Новоодеська районна державна адміністрація. Миколаївська область, Україна. » Новини
Українська | Русский | English
Головна Новини Районна державна адміністрація Економіка та фінанси Державні закупівлі Доступ до публічної інформації Вакансії Децентралізація у сфері державної влади.

Новини

  Звіт Голови Новоодеської районної державної адміністрації щодо виконання програм соціально-економічного та культурного розвитку району, районного бюджету та делегованих повноважень.
Формат: DOC | Добавлен: 24/08/2020 18:53:31
340Kb Скачать скачать
  ЗМІНИ ДО РІЧНОГО ПЛАНУ ЗАКУПІВЕЛЬ НА 2017 РІК КЗ"Новоодеський районний центр ПМСД"
Формат: JPG | Добавлен: 24/08/2020 18:53:33
156Kb Скачать скачать

Дмитро Кулеба та Олівер Варгеї домовилися пришвидшити спільну роботу над укладанням “промислового безвізу” між Україною та ЄС

14/05/2020

 Міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба провів відеозустріч із Комісаром ЄС з питань сусідства та розширення Олівером Варгеї.

Міністр поінформував єврокомісара про прогрес євроінтеграційних реформ в Україні, ухвалення важливих законодавчих рішень, зокрема, закону про банківську діяльність. 

Єврокомісар привітав це рішення українського парламенту та додав, що Україна виконала всі умови для виділення подальшої макрофінансової допомоги ЄС. Щойно Міжнародний валютний фонд надасть свою остаточну оцінку та схвалить подальшу співпрацю з Україною, ЄС буде готовий до виділення другого траншу Четвертої програми макрофінансової допомоги обсягом 500 млн. євро  без зволікань.

Глава МЗС України висловив вдячність за ініціативу Єврокомісії надати Україні 1,2 млрд. євро спеціальної макрофінансової допомоги для стабілізації економіки у зв’язку із пандемією. 

Олівер Варгеї високо оцінив рішучість України у реагуванні на пандемію COVID-19: “Ви діяли швидко, і це мало критичне важливе значення”. 

Співрозмовники домовилися пришвидшити спільну роботу з підготовки до укладення “промислового безвізу” між Україною та ЄС (Угоди про оцінку відповідності та прийнятності промислової продукції), після того як переговорні процеси сповільнилися через пандемію коронавірусу. 

Окрему увагу співрозмовники приділили підтримці ЄС українського малого та середнього бізнесу. 

Дмитро Кулеба та Олівер Варгеї погодилися надати додатковий імпульс роботі з оновлення Поглибленої та всеохоплюючої зони вільної торгівлі між Україною та ЄС, приєднання України до Угоди про спільний авіаційний простір, інтеграції у Єдиний цифровий ринок ЄС, участі України як невід’ємної складової у реалізації Європейської зеленої угоди. 

Глава МЗС окремо відзначив гуманітарну допомогу ЄС для вразливих верств населення у східних регіонах держави, які найбільше постраждали у результаті російської агресії.

Співрозмовники обмінялися думками щодо майбутнього «Східного партнерства» у контексті підготовки до цьогорічного Саміту ініціативи.

Міністр наголосив, що Україна у своєму баченні «Східного партнерства» надалі виходитимете з власних європейських прагнень і європейського вибору та налаштованості на подальше далекосяжне поглиблення політичної асоціації та економічної інтеграції з ЄС, включаючи поступове приєднання до внутрішнього ринку Європейського Союзу. 

Олівер Варгеї запевнив у незмінності підтримки України на європейському шляху та у реалізації реформ. 

Довідково:

Комісар ЄС з питань сусідства і розширення Олівер Варгеї, є профільним членом Європейської Комісії, відповідальним за розвиток відносин ЄС з Україною. У лютому 2020 року Олівер Варгеї здійснив свій перший візит до регіону сусідства ЄС саме до України.

https://cutt.ly/MyQvsEH

 

Всі новини →