Новоодеська районна державна адміністрація. Миколаївська область, Україна. » Оголошення
Українська | Русский | English
Головна Новини Районна державна адміністрація Економіка та фінанси Державні закупівлі Доступ до публічної інформації Вакансії Децентралізація у сфері державної влади.

 

 Новоодеське відділення Очаківської ОДПІ повідомляє, що з 2 липня змінюються реквізити бюд­жетних рахунків для зарахування податків, зборів, платежів до державного та місцевого бюджетів.

Незмінними залишаються рахунки єдиного соціального внеску (ЄСВ), повернення кредитів і позик та власних надходжень бюджетних установ (МФО 826013).

Рахунки, відкриті для зарахування податків, зборів та платежів до бюджету, де банк одержувач – ГУ ДКСУ в миколаївській області, МФО банку – 826013, із 28 червня  закриті.

Оновлений перелік рахунків можна отримати у відповідному органі державної фіскальної служби або на офіційному сайті Казначейства за адресою: treasury.gov.ua.

  Рахунки державного бюджету з 02.07.2018року
Формат: XLS | Добавлен: 24/08/2020 18:53:45
68Kb Скачать скачать
  Рахунки державного бюджету з 02.07.2018року
Формат: XLS | Добавлен: 24/08/2020 18:53:45
144Kb Скачать скачать

 

До уваги власників пасажирського автотранспорту

 

    Оголошується конкурс на перевезення пасажирів на приміських автобусних маршрутах загального користування, що не виходять за межі Новоодеського району.

      Організатор перевезень – Новоодеська районна державна адміністрація

       Робочий орган – філія «Миколаївський державний обласний навчально-курсовий комбінат» УДП «Укрінтеравтосервіс».

       

  1.Умови проведення конкурсу з перевезення пасажирів на приміських автобусних маршрутах загального користування, які не виходять за межі Новоодеського району (далі – Умови) розроблено відповідно до Законів України «Про автомобільний транспорт», «Про основи соціальної захищеності інвалідів в Україні», Порядку проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 03 грудня 2008 року №1081, зі змінами та доповненнями (далі Порядок проведення конкурсу),  Порядку визначення класу комфортності автобусів, сфери їхнього використання за видами сполучень та режимами руху, затвердженого наказом Міністерства транспорту та зв’язку України від 12 квітня 2007 року №285, зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 14 травня 2007 року  за   №499/13766,   зі    змінами    та     доповненнями,    постановою   Кабінету

Міністрів України від 18 лютого 1997 року №176 «Про затвердження Правил надання послуг пасажирського автомобільного транспорту».

2. Терміни в цих Умовах вживаються в зазначенні, наведеному в законодавстві у сфері автомобільного транспорту.

3. Організатором проведення конкурсу з перевезення пасажирів  на приміських автобусних маршрутах загального користування, які не виходять

за межі території Новоодеського району, є Новоодеська районна державна адміністрація (далі - Організатор).

4. Конкурс  з  перевезення пасажирів на приміських автобусних маршрутах загального користування, які не виходять за межі району, проводиться відповідно до вимог Закону України «Про автомобільний транспорт» та Порядку проведення конкурсу, інших нормативних актів у сфері транспортного обслуговування.

5. Ці Умови є обов’язковими для Організатора, Робочого органу, членів конкурсного комітету з визначення автомобільних перевізників для обслуговування на приміських автобусних маршрутах загального користування, які не виходять за межі Новоодеського району та перевізників-претендентів.

6. Об’єктом конкурсу є маршрути, які входять до затвердженого Організатором переліку об’єктів конкурсу з перевезення пасажирів на приміських автобусних маршрутів загального користування, які не виходять за межі району, що визначені у додатку.

7. Обґрунтована структура парку автобусів, що працюватимуть на приміських автобусних маршрутах загального користування, має відповідати наступним критеріям:

для забезпечення належної якості та безпеки перевезень пасажирів на приміських автобусних маршрутах, згідно з пунктом 5 Порядку визначення

класу комфортності автобусів, сфери їхнього використання за видами сполучень та режимами руху, затвердженим наказом Міністерства транспорту та зв’язку України від 12 квітня 2007 року №285, зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 14 травня 2007 року за №499/13766, зі змінами та доповненнями на приміських маршрутах - автобусів категорії М2 та М3, клас автобусів – А, В, І, ІІ, ІІІ.

рухомий склад, що пропонується перевізником - претендентом для перевезення пасажирів на маршрутах, повинен за технічними та екологічними показниками, пасажиромісткістю відповідати вимогам чинного законодавства у сфері автомобільного транспорту.

8. Перевезення пасажирів на маршрутах здійснюються відповідно до державних соціальних нормативів у сфері транспортного обслуговування населення.

9. Для участі у конкурсі з перевезення пасажирів на приміських автобусних маршрутах загального користування, які не виходять за межі Новоодеського району, перевізник - претендент повинен мати достатню кількість транспортних засобів для виконання перевезень та достатню кількість  резервних автобусів, яка становить 10 відсотків необхідної кількості автобусів для виконання перевезень.

10. Автотранспортні засоби, які пропонуються перевізниками -претендентами  для резерву, повинні бути не нижче за показниками категорії та  класу  встановленими пунктом 5 Порядку визначення класу комфортності автобусів, сфери їхнього використання за видами сполучень та режимами руху, затвердженим наказом Міністерства транспорту та зв’язку України від 12 квітня 2007 року  №285, зареєстрованим в Міністерстві юстиції України     14 травня 2007 року за №499/13766.

11. Перевізник повинен забезпечити на об’єкті конкурсу, який включає приміські, внутрішньообласні автобусні маршрути загального користування, наявність транспортних засобів пристосованих для перевезення пасажирів з інвалідністю та інших маломобільних груп населення в кількості до 35 відсотків загальної кількості автобусів до 31 грудня 2019 року та до 50 відсотків - з 01 січня 2020 року.

Транспортні  засоби, пристосовані  для  перевезення   осіб  з  інвалідністю та  інших  маломобільних  груп  населення , повинні  бути пристосованні для  користування  інвалідами  з вадами  зору, слуху та  з  ураженнями опорно-рухового  апарату, а  також  передбачати  можливість  встановлення  зовнішніх звукових інформаторів  номера  і   кінцевих зупинок  маршруту,  текстових  та  звукових  систем у салоні  для  оголошення  зупинок.

 

 

12.У разі відсутності у перевізників-претендентів автобусів, що відповідають цим Умовам, вони мають право подавати до конкурсного комітету заяву на участь у конкурсі та документи, що містять характеристику наявних автобусів, які перевізник-претендент пропонує використовувати на даному маршруті, а також інвестиційний проект-зобов’язання щодо оновлення парку автобусів на цьому маршруті у  термін до п’яти років.

У разі відсутності перевізників - претендентів, які мають автобуси, що відповідають цим Умовам, конкурс проводиться серед претендентів, які  пропонують використовувати на даному маршруті автобуси, що відповідають вимогам безпеки, але не відповідають цим Умовам за класом, пасажиромісткістю, параметрам комфортності, з урахуванням поданих інвестиційних проектів-зобов’язань щодо оновлення парку автобусів, які будуть повністю відповідати всім вимогам, у термін до п’яти років.

13. Організатор укладає з переможцем конкурсу договір  про перевезення пасажирів на термін від 3 до 5 років. У разі відсутності у переможця конкурсу автотранспортних засобів, що відповідають цим умовам за класом, пасажиромісткістю, параметрами комфортності, але  відповідають вимогам безпеки, Організатор укладає з ним договір на 1 рік.

14. Перевізники зобов’язані здійснювати пільгові перевезення пасажирів згідно з чинним законодавством.

15. До участі у конкурсі не допускаються автомобільні перевізники, які визначені в пункті 12 Порядку проведення конкурсу з перевезення  пасажирів на автобусному маршруті загального користування, згідно постанови Кабінету Міністрів України від 03 грудня 2008 року №1081.

Об’єкти конкурсу та їх основні характеристики

 

№ об’єкту

№ маршруту

найменування кінцевих зупинок

кількість оборотних рейсів

Мінімальна кількість автобусів та місць для видіння для забезпечення перевезень

режим руху та інтервал

особливості періодичності виконання перевезень

Категорія та клас автобуса

1

215

Нова Одеса-Суворівка

1

1/16

Звичайний, Згідно затвердженого розкладу руху

Цілорічно, вівторок, п’ятниця

Категорія М2 клас А,В,

категорія М3 клас А,В,І,ІІ,ІІІ

            

Для участі у конкурсі перевізник-претендент подає окремо щодо кожного об’єкта конкурсу документи, визначені статтею 46 Закону України “Про автомобільний транспорт”, за формою згідно з додатками 1-4 Порядку.

З питань щодо умов проведення конкурсу, об`єктів конкурсу, номерів маршрутів та розкладів руху автобусів на маршруті, пасажиромісткості транспортних засобів, тощо звертатись за телефонами (факс): (0512) 22-60-95, +38063-184-45-26, (e-mail: dpmats@ukr.net )  та (05167) 2-15-35,  +38097-436-12-32 (e-mail: protsyk8@ukr.net ).

        Бланки документів для участі у конкурсі можна отримати за  посиланням https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/1081-2008-%D0%BFта   у філії «Миколаївський державний обласний навчально-курсовий комбінат» УДП «Укрінтеравтосервіс» (робочий орган), за адресою: м. Миколаїв, вул. Будівельників, 15А.

Засідання  конкурсного комітету відбудеться 10 квітня 2019 року в приміщенні Новоодеської районної державної адміністрації, за адресою: м.Нова Одеса, вул. Центральна, 202. Початок  роботи об 11.00 год. Реєстрація учасників з 10.00 год.  

 

       Документи на конкурс 10 квітня 2019 року подаються перевізником-претендентом  робочому органу - філії «Миколаївський державний обласний навчально-курсовий комбінат» УДП «Укрінтеравтосервіс» у робочі дні з 8.00 до 16.00 год., за адресою: м. Миколаїв, вул. Будівельників, 15А  у двох закритих конвертах (пакетах) з позначкою «Для документів на конкурс»:

         - конверт (пакет) з позначкою "N 1", який містить документи для участі в конкурсі.

         - конверт (пакет) з позначкою "N 2", який містить документи з інформацією про те, на який об'єкт конкурсу подає документи перевізник-претендент (відкривається під час засідання конкурсного комітету).

             На конвертах необхідно зазначати дату конкурсу та назву перевізника-претендента, який подає документи для участі у конкурсі.

Кінцевий термін подачі документів – до 16.00 год. 25 березня 2019 року включно.

      Розмір плати за участь в конкурсі встановлюється в розмірі  2500 грн., 00 коп.

Кошти перераховувати:

Отримувач: філія «Миколаївський державний обласний навчально-курсовий комбінат» УДП «Укрінтеравтосервіс»,:

Філія - МОУ АТ «Ощадбанк» м.Миколаїв,

ЄДРПОУ 38758065,

МФО 326461,

р/р 26000300621076.

Призначення платежу: за участь у конкурсі 10.04.2019р.

Всі особи, які представляють інтереси перевізника-претендента на конкурсі (окрім керівника) повинні мати з собою завірені належним чином довіреність, надану перевізником-претендентом.

 

 

 

 

                                                                 КОНКУРСНИЙ         КОМІТЕТ

 

Оголошення

ОГОЛОШЕННЯ ПРО КОНКУРС НА ПОСАДУ ДИРЕКТОРА Новоодеської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 3

11/09/2020

ОГОЛОШЕННЯ ПРО КОНКУРС НА ПОСАДУ ДИРЕКТОРА Новоодеської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 3 Відповідно до ст. 39 Закону України «Про повну загальну середню освіту», Положення про конкурс на посаду керівника комунального закладу загальної середньої освіти (школи, гімназії, навчально – виховного комплексу) Новоодеської районної ради Миколаївської області (із змінами), затвердженого рішенням Новоодеської районної ради від 08.06.2018р. №16, розпорядження Новоодеської районної державної адміністрації від 25.08.2020 р. № 185-р «Про проведення конкурсу на заміщення вакантної посади директора Новоодеської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 3», розпорядження Новоодеської районної державної адміністрації від 05.12.2018р. №323-р «Про затвердження переліку питань, зразка ситуаційного завдання та Порядку проведення оцінювання кандидатів на посаду керівника комунального закладу загальної середньої освіти (школи, гімназії, навчально-виховного комплексу) Новоодеської районної ради Миколаївської області» відділ освіти Новоодеської районної державної адміністрації Миколаївської області оголошує конкурс на посаду директора Новоодеської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 3. Новоодеська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 3 знаходиться за адресою: Миколаївська область, Новоодеський район, м. Нова Одеса, в. Гайдамацька, 7 Кваліфікаційні вимоги до учасників конкурсу: посаду керівника закладу загальної середньої освіти незалежно від підпорядкування, типу та форм власності може обіймати особа, яка є громадянином України, вільно володіє державною мовою, має вищу освіту ступеня не нижче магістра та стаж педагогічної роботи не менше трьох років, а також організаторські здібності, фізичний і психологічний стан якої не перешкоджає виконанню професійних обов’язків. Умови оплати праці: Посадовий оклад, надбавки, доплати та премії встановлюються згідно контракту, відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 30.08.2002р. №1298 «Про оплату праці працівників на основі Єдиної тарифної сітки розрядів і коефіцієнтів з оплати праці працівників установ, закладів та організацій окремих галузей бюджетної сфери», Постанови Кабінету Міністрів України від 20.04.2007р. №643 «Про затвердження розмірів підвищення посадових окладів (ставок заробітної плати) та додаткової оплати за окремі види педагогічної діяльності у співвідношенні до тарифної ставки», наказу МОН від 26.09.2005р. №557 «Про впорядкування умов оплати праці та затвердження схем тарифних розрядів працівників навчальних закладів, установ освіти та наукових установ», наказу МОН від 15.04.1993р. №102 «Про затвердження Інструкції про порядок обчислення заробітної плати працівників освіти». Перелік документів, які необхідно подати для участі в конкурсі (оригінали та копії): • заяву про участь у конкурсі з наданням згоди на обробку персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних»; • автобіографію та/або резюме (за вибором учасника конкурсу); • копію паспорта громадянина України; • копію документа про вищу освіту (з додатком, що є його невід’ємною частиною) не нижче освітнього ступеня магістра (спеціаліста); • документ, що підтверджує вільне володіння державною мовою; • копію трудової книжки чи інших документів, що підтверджують стаж педагогічної діяльності не менше трьох років на момент їх подання; • довідку про відсутність судимості; • довідку про проходження попереднього (періодичного) психіатричного огляду; • мотиваційний лист, складений у довільній формі. Особа може подати інші документи, які підтверджуватимуть її професійні та/або моральні якості. Контактна особа Фомінська Наталія Олександрівна (тел. 2-13-91), електронна пошта rvormk2007@ukr.net Адреса, за якою приймаються документи для участі у конкурсі: Документи для участі у конкурсі приймаються протягом 20 календарних днів з дня публікації оголошення за адресою: вулиця Кухарєва, 42, місто Нова Одеса, відділ освіти Новоодеської районної державної адміністрації Миколаївської області. Місце проведення конкурсного відбору: вулиця Кухарєва, 42, місто Нова Одеса, відділ освіти Новоодеської районної державної адміністрації Миколаївської області. Конкурсний відбір розпочинається з 11 вересня 2020 року і триватиме до 16 жовтня 2020 року. Конкурсний відбір включає перевірку на знання законодавства України у сфері загальної середньої освіти, що відбувається шляхом письмового вирішення тестових завдань; перевірку професійних компетентностей, що відбувається шляхом письмового вирішення ситуаційного завдання; публічну та відкриту презентацію державною мовою перспективного плану розвитку закладу загальної середньої освіти, а також надання відповідей на запитання членів конкурсної комісії щодо проведеної презентації. Етапи проведення конкурсу: • прийняття та розгляд документів від осіб, які бажають взяти участь у конкурсі (20 календарних днів); • перевірка поданих документів на відповідність установленим законодавством вимогам (5 робочих днів); • ознайомлення кандидатів із закладом загальної середньої освіти, його трудовим колективом та представниками батьківського самоврядування (не пізніше 5 робочих днів до початку проведення конкурсного відбору); • проведення конкурсного відбору; • визначення переможця конкурсу; • оприлюднення результатів конкурсу.

Всі оголошення →