Новоодесская районная госадминистрация. Николаевская область, Украина » Новини
Українська | Русский | English
Головна Новини Районная госадминистрация Государственные закупки Економіка та фінанси Вакансії Доступ до публічної інформації Децентралізація у сфері державної влади.

Новини

засідання Державної надзвичайної протиепізоотичної комісії при Новоодеській районній державній адміністрації

29/12/2020

 29 грудня під головуванням виконувача функцій і повноважень голови райдержадміністрації,  заступника голови райдержадміністрації Петра Паламарюка пройшло засідання Державної надзвичайної протиепізоотичної комісії при Новоодеській   районній державній адміністрації у зв’язку з виникненням  африканської чуми в с.Новопетрівське.

 На порядок денний було винесено питання про початок відліку 40 днів до зняття карантину африканської чуми свиней на території с. Новопетрівське Новоодеського району Миколаївської області.

Члени комісії заслухали інформацію начальника Новоодеського  міжрайонного  управління Головного управління Держпродспоживслужби у Миколаївській області  Олександра Страдомського  про проведену роботу відповідно до Плану  заходів щодо недопущення поширення та ліквідації африканської чуми свиней на території с. Новопетрівське Новоодеського району Миколаївської області.

На підставі вищезазначеного державна надзвичайна протиепізоотична комісія вирішила розпочати відлік 40-ка  денного терміну до зняття карантину по африканській чумі свиней  на території с. Новопетрівське Новоодеського району Миколаївської області з 29.12.2020  року.

Підсумовуючи засідання, Петро Паламарюк подякував усім присутнім за оперативно проведену роботу.

Всі новини →