Новоодесская районная госадминистрация. Николаевская область, Украина » Новини
Українська | Русский | English
Головна Новини Районная госадминистрация Государственные закупки Економіка та фінанси Вакансії Доступ до публічної інформації Децентралізація у сфері державної влади.

Новини

Розширена апаратна нарада

16/11/2020

 16 листопада  2020 року виконувачем функцій і повноважень голови   райдержадміністрації, заступником голови райдержадміністрації  Петром Паламарюком було проведено  розширену апаратну нараду за участі керівника апарату райдержадміністраці Галини Лунгол,  керівників структурних підрозділів районної державної адміністрації, установ та організацій району.

На початку наради  Петро Миколайович  звернув увагу присутніх  на дотриманні карантинних вимог, забезпеченні засобами  індивідуального захисту, дезінфекції приміщень у зв’язку із поширенням  захворюванності на COVID-19 на території району.  Також йшлося про підготовку до засідання  сесії районної ради, проведення якої планується  на початку грудня.

Також порушувались   питання наповнення бюджету, проходження опалювального сезону, облаштування пунктів обігріву, роботи закладів освіти, медицини, культури, належний супровід  соціально вразливих категорій населення працевлаштування безробітних,  дотримання карантинних заходів на підприємствах, установах, організаціях району, проведення роз’яснювальної роботи щодо дотримання карантинних норм та правил,  рейдів з перевірки дотримання карантинних обмежень та ін..

За підсумками розширеної апаратної наради було надано ряд рекомендацій та доручень керівникам структурних підрозділів райдержадміністрації та організацій району.

Всі новини →