Novoodesa council administration. Nikolaev region, Ukraine. » Новини
Головна Новини Regional state administration Державні закупівлі Економіка та фінанси Вакансії Доступ до публічної інформації Децентралізація у сфері державної влади.

Новини

Денис Шмигаль: Мета України незмінна — членство в НАТО.

09/02/2021

 Обговорили подальші кроки на шляху України до НАТО з Єнсом Столтенбергом. Генеральний секретар НАТО сьогодні підкреслив: Двері НАТО відчинені для України й Альянс підтримує наш євроатлантичний курс.

Мета України незмінна — членство в НАТО. Наш Уряд готовий робити все можливе задля досягнення цієї мети. Ми продовжуємо роботу над євроатлантичними законопроєктами, активно модернізуємо сектор безпеки й оборони, впроваджуємо структурні реформи, зокрема у Збройних силах, проводимо спільні з НАТО навчання й беремо участь у спільних міжнародних операціях.
З Альянсом ми ведемо діалог із широкого кола питань — це й боротьба з COVID-19, і протидія російській агресії, і зміцнення безпеки в регіоні та в кіберпросторі. Також триває підготовка до проведення спільних командно-штабних навчань Україна–НАТО в Чорному морі «Непорушна стійкість», які мають відбутися в Одесі у вересні цього року.
Як оголошував Президент Володимир Зеленський, Україна має намір цього року розпочати будівництво двох військово-морських баз на Чорному й Азовському морях. У реалізації проєктів нам допомагатимуть наші британські партнери.
Програма розширених можливостей, яку країни-союзники надали Україні у червні минулого року, має стати ефективним інструментом практичного зближення України з НАТО, переведення Збройних Сил на стандарти Альянсу, зміцнення східного флангу НАТО та покращення регіональної безпеки.
Розраховуємо завдяки злагодженості роботи Президента, Уряду й Парламенту здобути План дій щодо членства в Альянсі в найкоротші строки.

Всі новини →