Novoodesa council administration. Nikolaev region, Ukraine. » Новини
Головна Новини Regional state administration Державні закупівлі Економіка та фінанси Вакансії Доступ до публічної інформації Децентралізація у сфері державної влади.

Новини

Денис Шмигаль: Розпочали сьогодні з Виконавчим віцепрезидентом Єврокомісії Валдісом Домбровскісом консультації щодо лібералізації торгівлі між Україною та Європейським Союзом.

10/02/2021

 Як зауважив пан Домбровскіс, розгляд цього питання стане важливим кроком на шляху подальшого покращення доступу до наших ринків та є свідченням динамічного характеру Угоди про асоціацію.

Лібералізація торгівлі сприятиме збільшенню нашого взаємного товарообігу й відповідно подальшому зближенню наших економік. Ми хочемо, щоб український бізнес мав більше доступу на європейські ринки й сподіваємося, що наші переговори допоможуть збільшити об’єм квот, які передбачає наша угода з ЄС.
Уряд приділяє велику увагу імплементації реформ та уважно стежить за виконанням рекомендацій європейських інституцій. Виконавчий віцепрезидент запевнив, що Уряд має повну підтримку з боку Європейської Комісії в реалізації цих важливих структурних реформ.
Крім того, подякував Валдісу Домбровскісу за суттєву підтримку України в часи коронакризи, зокрема, для зміцнення медичної системи та допомоги нашим медикам. Сьогодні пан Домбровскіс також наголосив, що Єврокомісія допомагає Польщі в забезпеченні для України додаткової партії вакцин компанії AstraZeneca в розмірі 1,2 мільйона доз. Механізми ЄС дають можливість здійснити такий перепродаж без жодних додаткових комісій чи прибутку.
Повертатимемося в Україну з відчуттям впевненості за надійну підтримку України від наших друзів у ЄС

Всі новини →