Novoodesa council administration. Nikolaev region, Ukraine. » Новини
Головна Новини Regional state administration Державні закупівлі Економіка та фінанси Вакансії Доступ до публічної інформації Децентралізація у сфері державної влади.

Новини

Сьоме засідання Ради асоціації Україна-ЄС відбулось. І відбулось успішно!

11/02/2021

 

☑️ Сьогодні ми розпочали процес перегляду Угоди про асоціацію та узгодили подальші кроки. Ми також надали Європейському Союзу пропозиції щодо започаткування нових напрямків співробітництва в межах Угоди, і ЄС підтвердив готовність розширювати співпрацю. Робота над оновленням Угоди триватиме протягом року, і ми сподіваємося підписати всі необхідні зміни в найкоротші терміни.
☑️ Дали старт діалогу щодо оновлення параметрів поглибленої та всеохопної зони вільної торгівлі. Розраховуємо на суттєвий прогрес цього року в наближенні до так званого «промислового безвізу» та взаємного визнання електронних довірчих послуг.
☑️ Європейський Союз підтвердив, що Україна виконала всі необхідні умови для підписання угоди про спільний авіаційний простір. Укладення угоди матиме позитивні наслідки для ринку авіаперевезень як України, так і Євросоюзу.
☑️ ЄС протягом цього року виділить 40 млн євро для країн Східного Партнерства, зокрема для України, на проведення процесу вакцинації. Крім того, Європейська Комісія допоможе Польщі перепродати Україні 1,2 млн доз вакцин AstraZeneca на безприбутковій основі.
☑️ Провели перший діалог між Україною та ЄС у напрямку реалізації Європейського зеленого курсу. Це є чітким сигналом того, що в нас є спільне бачення можливостей та викликів у рамках зеленого енергетичного переходу та досягнення кліматичної нейтральності.
Європейська інтеграція є фундаментом внутрішньої політики нашої держави та незмінним вибором українського народу. Переконаний, що наша з ЄС солідарність є ключем до спільної історії успіху!

Всі новини →