Novoodesa council administration. Nikolaev region, Ukraine. » Новини
Головна Новини Regional state administration Державні закупівлі Економіка та фінанси Вакансії Доступ до публічної інформації Децентралізація у сфері державної влади.

Новини

В Миколаївській області триває надання одноразової матеріальної допомоги ФОП і суб`єктам господарювання

23/12/2020

 

✅Так, отримати одноразову матеріальної допомогу, у розмірі 8000 тисяч гривень, можуть керівники, які наймають працівників і скорочують або призупиняють свою діяльність з 19 грудня поточного року по 31 січня 2021 року.
✅З 14 по 21 грудня, зазначив директор Миколаївського обласного центру зайнятості Дмитро Оборонько під час робочої наради у радника голови Миколаївської обласної державної адміністрації Ігоря Валерійовича Кузьміна, до Миколаївської обласної служби зайнятості звернулися 114 роботодавців. На підтримку 1100 працівників, згідно з отриманими від роботодавців документів, буде використано 4,1 млн грн. з 17.6 млн.
✅Для отримання одноразової грошової допомоги звернулися:
Миколаївський МЦЗ – 27 осіб;
‼️Южноукраїнськ – 5
‼️Первомайський– 1;
‼️Арбузинський – 15;
‼️Баштанський – 4;
‼️Березанський -3
‼️Березнегуватський - 6;
‼️Братський – 2
‼️Веселинівський – 3;
‼️Вознесенський – 10;
‼️Врадіївський – 1;
‼️Доманівський – 7;
‼️Єланецький – 4;
‼️Вітовський район – 2;
‼️Казанківський – 7;
‼️Кривоозерський – 2;
‼️Миколаївський район – 2
‼️Новобузький – 3
‼️Новоодеський – 2
‼️Очаківський – 4
‼️Снігурівський -4
✅«Основне наше завдання полягало у всебічному та широкому інформуванню підприємців. Щоб ніхто не звинувачував службу зайнятості у дефіциті необхідної у цей момент інформації. Ми повинні буди стовідсотково донести її до роботодавців. Власне, це було зроблено»,-наголосив Дмитро Оборонько.
✅Що стосується безпосередньо роботи з фізичними особами – підприємцями, то службою зайнятості з березня 2020 для надання допомоги по частковому безробіттю використано більше 60 млн. грн.

Всі новини →