Novoodesa council administration. Nikolaev region, Ukraine. » Новини
Головна Новини Regional state administration Державні закупівлі Економіка та фінанси Вакансії Доступ до публічної інформації Децентралізація у сфері державної влади.

Новини

Робоча нараду з питань прийому-передачі КНП Новоодеська центральна районна лікарня» НРР до спільної власності Новоодеської об’єднаної терторіальної громади,

22/12/2020

Сьогодні, 21 грудня 2020 року виконувач функцій і повноважень голови райдержадміністрації, заступник голови райдержадміністрації Петро Паламарюк провів робочу нараду з питань прийому-передачі КНП Новоодеська центральна районна лікарня» НРР до спільної власності Новоодеської об’єднаної терторіальної громади, у якій взяли участь керівник апарату райдержадміністрації Галина Лунгол, Новоодеський міський голова Олександр Поляков, начальник управління фінансів Сергій Васильєв, керівництво ЦРЛ.
Звертаючись до присутніх Петро Миколайович зазначив, що з метою безперебійної роботи закладу в 2021 році процес передачі необхідно завершити в найкоротший термін. Враховуючи те що, Новоодеська ЦРЛ визначена закладом 1 хвилі для лікування хворих на гоcтру вірусну хворобу СОVID-19 з 90 ліжками.
Учасники наради обговорювали правові підстави, механізми та проблемні аспекти, які виникають в процесі передачі об’єктів.

По завершенню наради було надано ряд рекомендацій та доручень. 

Всі новини →