Novoodesa council administration. Nikolaev region, Ukraine. » Новини
Головна Новини Regional state administration Державні закупівлі Економіка та фінанси Вакансії Доступ до публічної інформації Децентралізація у сфері державної влади.

Новини

Засідання Державної надзвичайної протиепізоотичної комісії при Новоодеській районній державній адміністрації

22/12/2020

 21 грудня під головуванням виконувача функцій і повноважень голови райдержадміністрації, заступника голови райдержадміністрації Петра Паламарюка пройшло засідання Державної надзвичайної протиепізоотичної комісії при Новоодеській районній державній адміністрації .

На початку засідання члени комісії заслухали інформацію начальника Новоодеського міжрайонного управління Головного управління Держпродспоживслужби у Миколаївській області Олександра Страдомського про проведену роботу та прийняли рішення про встановлення початку відліку 21-денного терміну до зняття карантину по грипу птиці в c. Кандибине, с. Новоматвіївське Новоодеського району, Миколаївської області.
Під час порушення питання щодо запобігання розповсюдження африканської чуми свиней члени комісії обговорювали подальші дії з виконання плану заходів щодо недопущення поширення та ліквідації африканської чуми свиней в с. Новопетрівське, Себине.
По завершенню засідання було прийнято ряд відповідних рішень.

Всі новини →