Novoodesa council administration. Nikolaev region, Ukraine. » Новини
Головна Новини Regional state administration Державні закупівлі Економіка та фінанси Вакансії Доступ до публічної інформації Децентралізація у сфері державної влади.

Новини

Сільгосптоваровиробникам Новоодещини!

21/12/2020

                               

         Відповідно до ст. 298.8.4. Податкового Кодексу України , якщо частка сільськогосподарського  виробника  не перевищує 75% , у зв’язку із виникненням обставин непереборної сили у звітному році, то до платника єдиного податку в наступному  році умови  сплата  на загальних умовах не застосовується.

       Такі платники податку для підтвердження статусу платника єдиного податку подають податкову  декларацію разом із рішенням обласної ради про наявність   обставин непереборної сили  та перелік  суб’єктів господарювання, що постраждали внаслідок таких обставин.

         Враховуючи вищезазначене, направляємо до відома та використання в роботі інформацію щодо необхідних дій для збереження статусу  платника єдиного податку  4 групи з боку аграріїв, які втратили врожай внаслідок несприятливих погодних умов.

          За більш детальною інформацією просимо звертатися до департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації за телефонами:

(0512) 37 74 02;  37 78 35. 

Всі новини →