Новоодеська районна державна адміністрація. Миколаївська область, Україна. » Новини
Українська | Русский | English
Головна Новини Районна державна адміністрація Економіка та фінанси Державні закупівлі Доступ до публічної інформації Вакансії Децентралізація у сфері державної влади.

Новини

  Звіт Голови Новоодеської районної державної адміністрації щодо виконання програм соціально-економічного та культурного розвитку району, районного бюджету та делегованих повноважень.
Формат: DOC | Добавлен: 24/08/2020 15:53:31
340Kb Скачать скачать
  ЗМІНИ ДО РІЧНОГО ПЛАНУ ЗАКУПІВЕЛЬ НА 2017 РІК КЗ"Новоодеський районний центр ПМСД"
Формат: JPG | Добавлен: 24/08/2020 15:53:33
156Kb Скачать скачать

Робочий візит до ЦРЛ

15/09/2020

 

Здоров’я нації – один із важливих показників соціально-економічного розвитку сучасної держави. Саме щоб оцінити реальний стан речей виконувач функцій і повноважень голови райдержадміністрації, заступник голови райдержадміністрації, депутат обласної ради трьох скликань Петро Паламарюк здійснив робочий візит до центральної районної лікарні.

        Головний лікар комунального некомерційного підприємства «Новоодеська центральна районна лікарня» Коваленко Микола Миколайович проінформував про стан матеріально-технічної бази медичного закладу та наявним ресурсом засобів індивідуального захисту.

         Відбувся обхід приміщень лікарні.

Керівник району відмітив, що лікарня та медичний персонал  забезпечені засобами захисту, дезінфікуючими розчинами та лікарськими препаратами. У разі виникнення потреби медичний персонал готовий діяти відповідно до вимог нормативних документів МОЗу.

      Поспілкувавшись з лікарями, які багато років лікують жителів району, зазначили, що нажаль, невирішені проблеми існують. Необхідно придбати медичне обладнання, вирішити кадрові питання, покращення медичного обслуговування населення міста та району. В зв’язку зі зниженням загального рівня питної води по місту в цілому є потреба в будівництві нової скважини для потреб ЦРЛ, на що планується виділення коштів з райбюджету найближчим часом.

         Наприкінці зустрічі Петро Миколайович зауважив, що проблеми самі не вирішаться, працювати є над чим.

Всі новини →