Новоодеська районна державна адміністрація. Миколаївська область, Україна. » Новини
Українська | Русский | English
Головна Новини Районна державна адміністрація Економіка та фінанси Державні закупівлі Доступ до публічної інформації Вакансії Децентралізація у сфері державної влади.

Новини

  Звіт Голови Новоодеської районної державної адміністрації щодо виконання програм соціально-економічного та культурного розвитку району, районного бюджету та делегованих повноважень.
Формат: DOC | Добавлен: 24/08/2020 15:53:31
340Kb Скачать скачать
  ЗМІНИ ДО РІЧНОГО ПЛАНУ ЗАКУПІВЕЛЬ НА 2017 РІК КЗ"Новоодеський районний центр ПМСД"
Формат: JPG | Добавлен: 24/08/2020 15:53:33
156Kb Скачать скачать

Людина починається з добра і добром освячується.

15/09/2020

 

Людина починається з добра і добром освячується. Честь. Милосердя. Доброта. В усі віки людство сповідувало саме ці принципи.

12 вересня діти з особливими потребами, які перебувають на обслуговуванні у відділенні денного перебування КУ ЦНСПННР, разом з батьками та фахівцями відділення побували на екскурсії у кінному клубі "Золота підкова".

І дітям і дорослим було цікаво послухати інструктора Жилкіну Кіру Сергіївну, яка розповідала про особливості життя і розвитку коней. Діти із захопленням роздивлялися та гладили різних звіряток у міні-зоопарку, побували у справжній стайні.

Ми хочемо висловити подяку людям, які організували і забезпечили цю поїздку: виконувачу функцій і повноважень голови райдержадміністрації, заступнику голови райдержадміністрації, депутату обласної ради трьох скликань Паламарюку Петру Миколайовичу та господарю туристичного комплексу «Золота підкова» Жилкіну Сергію Миколайовичу.

Дякуємо за ваше сердечне тепло, що дарує усмішки, які сяють на обличчях дітей , за те, що приділяєте увагу потребам наших особливих діток.

 

Батьки: Лариса Коваленко, Лариса Батяй, Євген та Світлана Мартинові, Людмила Величенко, Юлія Рачок, Олександр Паращук, Анжела Голяш

Всі новини →