Новоодеська районна державна адміністрація. Миколаївська область, Україна. » Новини
Українська | Русский | English
Головна Новини Районна державна адміністрація Економіка та фінанси Державні закупівлі Доступ до публічної інформації Вакансії Децентралізація у сфері державної влади.

Новини

  Звіт Голови Новоодеської районної державної адміністрації щодо виконання програм соціально-економічного та культурного розвитку району, районного бюджету та делегованих повноважень.
Формат: DOC | Добавлен: 24/08/2020 15:53:31
340Kb Скачать скачать
  ЗМІНИ ДО РІЧНОГО ПЛАНУ ЗАКУПІВЕЛЬ НА 2017 РІК КЗ"Новоодеський районний центр ПМСД"
Формат: JPG | Добавлен: 24/08/2020 15:53:33
156Kb Скачать скачать

Розширена апаратна нарада

14/09/2020

 14 вересня 2020 року виконувач функцій і повноважень голови   райдержадміністрації, заступник голови райдержадміністрації  Петро Паламарюк провів розширену апаратну нараду з керівниками структурних підрозділів районної державної адміністрації, установ та організацій району.

На початку наради  Петро Паламарюк привітав переможців та володарів Гран-прі обласного  конкурсу «Родинні суперечки» та вручив їм Подяки  за сумлінну працю, професіоналізм, відданість обраному фаху,активну участь у підготовці та проведенні заходів з нагоди відзначення 29-ї річниці незалежності України. Також подяки отримали працівники культури   за  плідну працю, високий професіоналізм, активну життєву позицію, особистий внесок у розвиток галузі культури Новоодеського району та високі досягнення у відкритому багатожанровому гумористичному фестивалі-конкурсі «Шкварочка».

Під час  наради особливу увагу  Петро Миколайович звертав на  питаннях поповнення районного бюджету, підготовки до опалювального періоду,стану пожежної безпеки,  роботи закладів медицини, освіти, культури, перебування на обліку  безробітних, належний супровід  соціально вразливих категорій населення, благоустрій території населених пунктів.

За підсумками розширеної апаратної наради було надано ряд рекомендацій та доручень керівникам структурних підрозділів та організацій району.

Всі новини →