Новоодеська районна державна адміністрація. Миколаївська область, Україна. » Новини
Українська | Русский | English
Головна Новини Районна державна адміністрація Економіка та фінанси Державні закупівлі Доступ до публічної інформації Вакансії Децентралізація у сфері державної влади.

Новини

  Звіт Голови Новоодеської районної державної адміністрації щодо виконання програм соціально-економічного та культурного розвитку району, районного бюджету та делегованих повноважень.
Формат: DOC | Добавлен: 24/10/2016 15:23:04
340Kb Скачать скачать
  ЗМІНИ ДО РІЧНОГО ПЛАНУ ЗАКУПІВЕЛЬ НА 2017 РІК КЗ"Новоодеський районний центр ПМСД"
Формат: JPG | Добавлен: 23/01/2017 15:20:49
156Kb Скачать скачать

Голова Миколаївської ОДА Олександр Стаднік провів робочу нараду з керівниками структурних підрозділів облдержадміністрації

31/07/2020

Вчора, 30 липня, голова облдержадміністрації Олександр Стаднік провів робочу нараду щодо стану реалізації на Миколаївщині Національної програми Президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво».


Під час наради керівники структурних підрозділів відзвітували про процес завершення реформи децентралізації, в частині утворення нових ОТГ та реорганізації системи органів державної влади відповідно до нового адміністративно-територіального устрою.


Присутні також порушили питання щодо епідемічної ситуації спричиненою COVID-19, виходу інших областей із «зеленої зони» не відповідаючи вимогам послаблення карантинних обмежень, запроваджених для протидії поширенню коронавірусної інфекції. 


Під час обговорення з профільними службами можливих заходів запобігання поширенню коронавірусної інфекції в області, Олександр Стаднік зазначив: «Вважаю, що тільки злагоджена та добре скоординована робота обласної державної адміністрації, органів місцевого самоврядування, силових структур дозволить втримати епідеміологічну ситуацію на низькому рівні».

 

 

Всі новини →