Новоодеська районна державна адміністрація. Миколаївська область, Україна. » Новини
Українська | Русский | English
Головна Новини Районна державна адміністрація Економіка та фінанси Державні закупівлі Доступ до публічної інформації Вакансії Децентралізація у сфері державної влади.

Новини

  Звіт Голови Новоодеської районної державної адміністрації щодо виконання програм соціально-економічного та культурного розвитку району, районного бюджету та делегованих повноважень.
Формат: DOC | Добавлен: 24/10/2016 15:23:04
340Kb Скачать скачать
  ЗМІНИ ДО РІЧНОГО ПЛАНУ ЗАКУПІВЕЛЬ НА 2017 РІК КЗ"Новоодеський районний центр ПМСД"
Формат: JPG | Добавлен: 23/01/2017 15:20:49
156Kb Скачать скачать

Торгівля людьми

31/07/2020

 Серед найголовніших порушень прав людини в сучасному світі актуальним є злочин, який має багато назв – «біле рабство», «торгівля людьми», «контрабанда людьми». За оцінками експертів щорічно 1-2 мільйонів людей стають «живим товаром».

Торгівля людьми – це злочин, жертвами якого можуть стати чоловіки, жінки і діти, як з метою примусової праці, так і сексуальної експлуатації як у власних країнах, так і за кордоном.

З метою підвищення рівня знань громадян щодо поняття «торгівля людьми», прав та свобод громадян, державних та міжнародних документів про боротьбу з торгівлею людьми Новоодеська районна філія Миколаївського обласного центру зайнятості, в тому числі і в період  карантину, надає комплекс соціальних послуг населенню, як індивідуально так і шляхом проведення інформаційних вебінарів. На профорієнтаційних вебінарах фахівці філії інформують безробітних громадян щодо наслідків нелегальної трудової міграції, що можуть привести до торгівлі людьми, експлуатації дитячої праці.

30 липня 2020 року, з нагоди відзначення Всесвітнього дня боротьби з торгівлею людьми, фахівцями Новоодеської районної філії Миколаївського обласного центру зайнятості було проведено інформаційний вебінар на тему «Ризики нелегальної трудової міграції». Учасники заходу ознайомились з головними правилами безпеки, отримали поради для тих хто збирається за кордон,  інформовані щодо форм  торгівлі людьми та реаліями з якими стикаються трудові мігранти.

Ми особисто відповідаємо за своє життя і своє майбутнє. Тому перед тим, як зробити вирішальний крок, потрібно зважити всі «за» і « проти». 

Всі новини →