Новоодеська районна державна адміністрація. Миколаївська область, Україна. » Новини
Українська | Русский | English
Головна Новини Районна державна адміністрація Економіка та фінанси Державні закупівлі Доступ до публічної інформації Вакансії Децентралізація у сфері державної влади.

Новини

  Звіт Голови Новоодеської районної державної адміністрації щодо виконання програм соціально-економічного та культурного розвитку району, районного бюджету та делегованих повноважень.
Формат: DOC | Добавлен: 24/10/2016 15:23:04
340Kb Скачать скачать
  ЗМІНИ ДО РІЧНОГО ПЛАНУ ЗАКУПІВЕЛЬ НА 2017 РІК КЗ"Новоодеський районний центр ПМСД"
Формат: JPG | Добавлен: 23/01/2017 15:20:49
156Kb Скачать скачать

Робоча поїздка на територію Михайлівської та Троїцької сільських рад

30/07/2020

 30 липня заступником голови Новоодеської райдержадміністрації Петром Паламарюком  було здійснено робочу поїздку на територію  Михайлівської та Троїцької  сільських рад. Перебуваючи в цих  сільських радах керівництво району поспілкувалося з її працівниками, виконавчим комітетом та депутатами та  ознайомилося з роботою закладів соціальної сфери.

         Під час спілкування з місцевими жителями с.Михайлівка було порушено ряд важливих питань, а саме облаштування  приміщення колишньої  школи  під  сільський  клуб, ремонт    доріг по селу  Михайлівка та ін.. У Троїцькій сільській раді  обговорювали  та шукали шляхи вирішення  таких проблем: ремонт дорожнього   покриття  вулиць  села, потреба  у  придбанні та  встановленні  спортивного  майданчика  з тренажерами  для  дорослих,  вуличне  освітлення .

Під час робочої поїздки Петро Миколайович  ознайомився  з роботою та  матеріально-технічною базою  пункту здоров’я в Михайлівці, Троїцької амбулаторії загальної практики сімейної медицини, Троїцької ЗОШ I-III ст..  дитячих садочків,  бібліотек-філій. Поспілкувався  з працівниками закладів щодо проблемних питань, які потребують  вирішення.

         Заступником голови райдержадміністрації було дано відповідні доручення щодо  вирішення проблемних питань.

Всі новини →