Новоодеська районна державна адміністрація. Миколаївська область, Україна. » Новини
Українська | Русский | English
Головна Новини Районна державна адміністрація Економіка та фінанси Державні закупівлі Доступ до публічної інформації Вакансії Децентралізація у сфері державної влади.

Новини

  Звіт Голови Новоодеської районної державної адміністрації щодо виконання програм соціально-економічного та культурного розвитку району, районного бюджету та делегованих повноважень.
Формат: DOC | Добавлен: 24/10/2016 15:23:04
340Kb Скачать скачать
  ЗМІНИ ДО РІЧНОГО ПЛАНУ ЗАКУПІВЕЛЬ НА 2017 РІК КЗ"Новоодеський районний центр ПМСД"
Формат: JPG | Добавлен: 23/01/2017 15:20:49
156Kb Скачать скачать

Запобігання сучасному рабству: безробітних Миколаївщини інформують, як не стати товаром

30/07/2020

 Проблема торгівлі людьми набуває сьогодні особливої актуальності. Причин тому чимало, але серед основних є підвищення матеріального добробуту, пошук роботи із значною різницею в оплаті праці на батьківщині та за кордоном.

Як зазначає директор обласного центру зайнятості Дмитро Оборонько обласна служба зайнятості постійно працює на попередження і протидію торгівлі людьми, інформуючи безробітних громадян про ризики у випадку неофіційного працевлаштування та нелегальної трудової міграції.

Для того, щоб уникнути  проблем у випадку неофіційного працевлаштування та нелегальної трудової міграції клієнтам служби зайнятості пропонується скористатись пошуком роботи  через інтерактивну карту вакансій міста Миколаєва на платформі «Googlemaps» або на вебсайті ДЦЗ https://cutt.ly/jsZj8ZA. На цих сучасних електронних сервісах розміщені вакансії, які подаються роботодавцями  офіційно і не тільки по Миколаївській області, а й по всій Україні.

Разом з цим, бажаючих виїхати за кордон з метою знайти роботу, фахівці служби зайнятості інформують їх  про можливість легального працевлаштування на будівельні професії в Ізраїлі за сприянням державної служби зайнятості України.

Загалом, якщо людина вирішує скористатися послугами фірми-посередника для працевлаштування за кордоном, можна перевірити її легальність на вебсторінці Міністерства соціальної політики України https://www.msp.gov.ua/ у розділі «Перелік фірм, які отримали ліцензію на працевлаштування за кордоном».  

 

Сподіваємось, що така робота проводиться не даремно, і наші співгромадяни не будуть нехтувати застереженнями та наданими корисними порадами, не попадатимуть у скрутні ситуації і усе ж таки шукатимуть роботу в Україні.

 

––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––

Контактна інформація: вул.Нікольська,68, м.Миколаїв, 54001, відділ інформаційної роботи Миколаївського ОЦЗ, тел. (0512) 37-24-72; 37-31-10; inform@ocz-mk.gov.ua

Всі новини →