Новоодеська районна державна адміністрація. Миколаївська область, Україна. » Новини
Українська | Русский | English
Головна Новини Районна державна адміністрація Економіка та фінанси Державні закупівлі Доступ до публічної інформації Вакансії Децентралізація у сфері державної влади.

Новини

  Звіт Голови Новоодеської районної державної адміністрації щодо виконання програм соціально-економічного та культурного розвитку району, районного бюджету та делегованих повноважень.
Формат: DOC | Добавлен: 24/10/2016 15:23:04
340Kb Скачать скачать
  ЗМІНИ ДО РІЧНОГО ПЛАНУ ЗАКУПІВЕЛЬ НА 2017 РІК КЗ"Новоодеський районний центр ПМСД"
Формат: JPG | Добавлен: 23/01/2017 15:20:49
156Kb Скачать скачать

Засідання робочої групи на якому розглядались питання щодо трансформації центру надання адміністративних послуг районної державної адміністрації в центр надання адміністративних послуг ОТГ.

29/07/2020

 Розпорядженням голови районної державної адміністрації від 8 липня 2020 року №152-р «Про  створення робочої групи з підготовки до трансформації центру надання адміністративних послуг  Новоодеської районної державної адміністрацій Миколаївської області» утворено  робочу групу з підготовки до трансформації центру надання адміністративних послуг районної державної адміністрацій.

28 липня  заступником голови райдержадміністрації   Петром Паламарюком було проведено засідання робочої групи на якому розглядались питання щодо трансформації центру надання адміністративних послуг районної державної адміністрації  в центр надання адміністративних послуг ОТГ.

 Робоча група вивчила питання стану спроможності та готовності ОТГ забезпечити надання адміністративних послуг на відповідній території в обсягах та у спосіб, передбачений чинним законодавством, у зв’язку з передачею їм повноважень райдержадміністрації, а також шляхи і перспективи трансформації ЦНАП РДА у ЦНАП ОТГ.

За підсумками засідання голова робочої групи надав відповідні доручення.

Всі новини →