Новоодеська районна державна адміністрація. Миколаївська область, Україна. » Новини
Українська | Русский | English
Головна Новини Районна державна адміністрація Економіка та фінанси Державні закупівлі Доступ до публічної інформації Вакансії Децентралізація у сфері державної влади.

Новини

  Звіт Голови Новоодеської районної державної адміністрації щодо виконання програм соціально-економічного та культурного розвитку району, районного бюджету та делегованих повноважень.
Формат: DOC | Добавлен: 24/10/2016 15:23:04
340Kb Скачать скачать
  ЗМІНИ ДО РІЧНОГО ПЛАНУ ЗАКУПІВЕЛЬ НА 2017 РІК КЗ"Новоодеський районний центр ПМСД"
Формат: JPG | Добавлен: 23/01/2017 15:20:49
156Kb Скачать скачать

ПОВІДОМЛЕННЯ про оприлюднення заяви про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки

26/03/2020

 Документ державного планування – Детальний план території земельної ділянки площею 5,0000 га для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних споруд  підприємствами, що пов’язані з користуванням надрами в межах Баловненської сільської ради Новоодеського району Миколаївської області.

Орган, що прийматиме рішення про затвердження документа державного планування –  Новоодеська районна державна адміністрація.

Строк громадського обговорення заяви про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки становить 15 днів з дня її оприлюднення на офіційному сайті замовника. Способи участі громадськості – надання письмових зауважень і пропозицій.  

Надання пропозицій та зауважень здійснюється на адресу Новоодеської районної державної адміністрації (еmail: novaodesa@mk.gov.ua)  протягом 15 днів  з дня її оприлюднення.

Всі новини →