Новоодеська районна державна адміністрація. Миколаївська область, Україна. » Новини
Українська | Русский | English
Головна Новини Районна державна адміністрація Економіка та фінанси Державні закупівлі Доступ до публічної інформації Вакансії Децентралізація у сфері державної влади.

Новини

  Звіт Голови Новоодеської районної державної адміністрації щодо виконання програм соціально-економічного та культурного розвитку району, районного бюджету та делегованих повноважень.
Формат: DOC | Добавлен: 24/10/2016 15:23:04
340Kb Скачать скачать
  ЗМІНИ ДО РІЧНОГО ПЛАНУ ЗАКУПІВЕЛЬ НА 2017 РІК КЗ"Новоодеський районний центр ПМСД"
Формат: JPG | Добавлен: 23/01/2017 15:20:49
156Kb Скачать скачать

Миколаївщина долучиться до масштабного загальнонаціонального проєкту «Велике будівництво»

12/02/2020

 З березня у всіх областях розпочнеться реалізація програми Президента України Володимира Олександровича Зеленського «Велике будівництво», в рамках якої планується масштабний ремонт доріг і об'єктів - будівництво і капітальний ремонт шкіл, дитячих садків, приймальних відділень лікарень, стадіонів.

Про ряд ініціатив, які планується реалізувати в Миколаївській області цього року, голова Миколаївської обласної державної адміністрації Олександр Стаднік розповів на спільному засіданні Прем’єр-міністра України Олексія Гончарука у вівторок, 11 лютого.

«Надзвичайно радий, що Миколаївщина разом з усією Україною долучається до масштабного проєкту Президента Володимира Зеленського «Велике будівництво», - прокоментував голова ОДА.

Серед проєктів:
- добудова 5 шкіл, 5 садочків та 5 стадіонів;
- модернізація 6 приймальних відділень в опорних закладах охорони здоров’я області;
- ремонт понад 220 км автошляхів;
- реалізація 12 соціально важливих проєктів за кошти ДФРР та обласного бюджету (5 проєктів спрямовані на покращення умов для учнів та вчителів у загальноосвітніх закладах області, 5 – на створення належних умов для надання своєчасних та якісних медичних послуг у Миколаївській області та 2 - на покращення послуг водопостачання та водовідведення).

Очільник області також вказав ряд перспективних проєктів:
- будівництво сучасного «Палацу спорту»;
- будівництво боксованого інфекційного відділення корпусу Миколаївської обласної інфекційної лікарні;
- реконструкція світло-сигнальної системи КП «Миколаївський міжнародний аеропорт».

При цьому, Олександр Стаднік звернув увагу Уряду на стратегічно важливі проєкти для Миколаївщини: реконструкція двох інфраструктурних артерій - Інгульського та Південнобузького мостів, розбудова курортів – Очаків, Коблеве, Рибаківка та перлини України – Кінбурнської коси. Серед іншого - забезпечення жителів області якісною питною водою, а також будівництво цілорічних басейнів у Миколаєві та Первомайську.

Олександр Стаднік озвучив потреби Миколаївщини в оновленні парку швидких та шкільних автобусів. На сьогодні це: 32 автобуси та 66 швидких (25 планується закупити цьогоріч).

Всі новини →