Новоодеська районна державна адміністрація. Миколаївська область, Україна. » Новини
Українська | Русский | English
Головна Новини Районна державна адміністрація Економіка та фінанси Державні закупівлі Доступ до публічної інформації Вакансії Децентралізація у сфері державної влади.

Новини

  Звіт Голови Новоодеської районної державної адміністрації щодо виконання програм соціально-економічного та культурного розвитку району, районного бюджету та делегованих повноважень.
Формат: DOC | Добавлен: 24/10/2016 15:23:04
340Kb Скачать скачать
  ЗМІНИ ДО РІЧНОГО ПЛАНУ ЗАКУПІВЕЛЬ НА 2017 РІК КЗ"Новоодеський районний центр ПМСД"
Формат: JPG | Добавлен: 23/01/2017 15:20:49
156Kb Скачать скачать

На Миколаївщині відбулась традиційна зустріч з нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав

10/02/2020

 У суботу, 8 лютого, в обласному Палаці культури відбувся традиційний щорічний концерт «Вечір зустрічі бойових друзів», приурочений до Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав. Із наступаючою визначною датою гостей заходу привітав заступник голови Миколаївської облдержадміністрації Олександр Трайтлі.

В заході також взяли участь Миколаївський міський голова Олександр Сєнкевич та керівництво Миколаївської обласної ради.

«Шановні ветерани-учасники бойових дій на території інших держав, від імені голови облдержадміністрації Олександра Стадніка щиро вітаю вас з прийдешньою визначною датою. Дякую вам за всі тяготи, які ви пройшли. Багато ваших товарищів і сьогодні захищають територіальну цілісність нашої держави. Дякую вам за ваш патріотизм, за вашу мужність. Від імені адміністрації хочу зазначити, що ми й надалі будемо підтримувати ваші громадські організації та надавати вам допомогу», - сказав Олександр Трайтлі.

Ті з воїнів – учасників бойових дій на території інших держав, які найбільше проявили себе у суспільно важливій діяльності були відзначені подякою Прем’єр Міністра Україна, почесними відзнаками Миколаївської облдержадміністрації, Миколаївської обласної та міської рад.

Опісля офіційної вітальної частини на гостей заходу чекала захоплююча концертна програма у виконанні кращих творчих колективів.

Всі новини →