Новоодеська районна державна адміністрація. Миколаївська область, Україна. » Новини
Українська | Русский | English
Головна Новини Районна державна адміністрація Економіка та фінанси Державні закупівлі Доступ до публічної інформації Вакансії Децентралізація у сфері державної влади.

Новини

  Звіт Голови Новоодеської районної державної адміністрації щодо виконання програм соціально-економічного та культурного розвитку району, районного бюджету та делегованих повноважень.
Формат: DOC | Добавлен: 24/10/2016 15:23:04
340Kb Скачать скачать
  ЗМІНИ ДО РІЧНОГО ПЛАНУ ЗАКУПІВЕЛЬ НА 2017 РІК КЗ"Новоодеський районний центр ПМСД"
Формат: JPG | Добавлен: 23/01/2017 15:20:49
156Kb Скачать скачать

Новий Рік в музеї

27/12/2019

 

Жив-був  Новий  Рік.

24 грудня  у  Новоодеському  iсторичному музеї для учнів  4- Б класу

ЗОШ №2  було проведено екскурсію на тему «Жив-був Новий Рік». Завідуюча музеєм  Дунаєвська Г.О.  ознайомила  учнів молодшої школи з історією, традиціями та обрядами, пов’язаними зі святкуванням нового року у народів, які населяли наш край з найдавніших часів до початку ХХ ст. Через тему нового року діти отримають цікаві знання про обрядовий календар українського народу. В ігровій захоплюючій формі діти дізнаються: як з’явився звичай прикрашати дерева; чи завжди святкували новий рік взимку; що прикрашали українці часів Запорізької Січі замість ялинки; чи завжди  Дід  Мороз був добрим та багато іншого…

Іванченко О. В. керівник  гуртка «Народна творчість» Новоодеської  районої станції юних натуралістів та Табакар Г.І. керівник гуртка «Юннати - краєзнавці» провели для дітей майстер-клас з виготовлення новорічної іграшки «Ліхтарик»

Дітям дуже сподобалась екскурсія та майстер-клас. Вони  були дуже вдячні за новорічні подарунки та іграшки.

Всі новини →