Новоодеська районна державна адміністрація. Миколаївська область, Україна. » Новини
Українська | Русский | English
Головна Новини Районна державна адміністрація Економіка та фінанси Державні закупівлі Доступ до публічної інформації Вакансії Децентралізація у сфері державної влади.

Новини

  Звіт Голови Новоодеської районної державної адміністрації щодо виконання програм соціально-економічного та культурного розвитку району, районного бюджету та делегованих повноважень.
Формат: DOC | Добавлен: 24/10/2016 15:23:04
340Kb Скачать скачать
  ЗМІНИ ДО РІЧНОГО ПЛАНУ ЗАКУПІВЕЛЬ НА 2017 РІК КЗ"Новоодеський районний центр ПМСД"
Формат: JPG | Добавлен: 23/01/2017 15:20:49
156Kb Скачать скачать

«Основні права людини в Україні: декларації та виконання»

21/12/2019

 

В Україні щороку, починаючи з 2008, проводиться Всеукраїнський тиждень права з нагоди річниці прийняття Загальної декларації прав людини. Головні завдання Тижня – показати важливість правової освіти українців, виховувати в них повагу до закону та прав людини, залучити до участі в цікавих правових заходах.
З метою підвищення рівня правоосвітньої культури учнів, виховання свідомих громадян України в рамках проведення Всеукраїнського тижня права 17 грудня бібліотекарі центральної районної бібліотеки разом з спеціалістами Бюро безоплатної правової допомоги та спеціаліастом центру соціальних служб сім’ї, дітей та молоді для старшокласників Новоодеської гуманітарної гімназії провели правову годину «Основні права людини в Україні: декларації та виконання».
Ведучі - бібліотекарі Новоодеської ЦРБ – Табакар Л.Ф. та Мосензова Н.М. зазначили, що захід приурочений Основним правам людини в Україні. Адже учнівська молодь як молодші члени суспільства потребують особливого захисту. Пізнавальним для учнів став перегляд відео-ролику «Дії та захист прав людини та дитини». Спеціаліст Центру соціальних служб сім’ї та молоді – Карп’як О.І.. провела для учнів квест «Знай свої права дитино». Старшокласники приймали участь в конкурсах, перевіряли себе у вікторині «Основні права людини та дитини». Оксана Ігорівна зазначила, що від народження всі діти мають певні права, які гарантовані і захищаються державою. Їх всі повинні знати й реалізовувати.
Спеціаліст Бюро безоплатної правової допомоги Молчанов Д.В. в рамках зустрічі провів для учнів правову консультацію. Старшокласники дізналися багато цікавої інформації про свої права, обов’язки та відповідальність згідно чинного законодавства України та міжнародних документів, адже дуже часто наші повсякденні вчинки мають правові наслідки. Життєві приклади, конкретні ситуації, які розглядалися під час обговорення, змусили замислитись присутніх над необхідністю знати закони нашої країни та вміти їх застосовувати. Дмитрій Васильович відповів на запитання учнів, презентував інформаційні матеріали, буклети.
Під час заходу була представлена книжкова виставка «Перехрестя прав і обов’язків», де демонструвалися книги з правознавчих дисциплін, основні закони та Кодекси України.
Захід пройшов цікаво, змістовно і, головне, засвідчив небайдужість нашої молоді до питань правової обізнаності, формуванню правової свідомості і правомірної поведінки, підвищив зацікавленість учнів до вивчення правознавства.

Всі новини →