Новоодеська районна державна адміністрація. Миколаївська область, Україна. » Новини
Українська | Русский | English
Головна Новини Районна державна адміністрація Економіка та фінанси Державні закупівлі Доступ до публічної інформації Вакансії Децентралізація у сфері державної влади.

Новини

  Звіт Голови Новоодеської районної державної адміністрації щодо виконання програм соціально-економічного та культурного розвитку району, районного бюджету та делегованих повноважень.
Формат: DOC | Добавлен: 24/10/2016 15:23:04
340Kb Скачать скачать
  ЗМІНИ ДО РІЧНОГО ПЛАНУ ЗАКУПІВЕЛЬ НА 2017 РІК КЗ"Новоодеський районний центр ПМСД"
Формат: JPG | Добавлен: 23/01/2017 15:20:49
156Kb Скачать скачать

До Дня ліквідатора наслідків аварії на Чорнобильській АЕС

13/12/2019

 14 грудня, традиційно, ми вшановуємо  тих, хто пожертвував своїм життям і здоров’ям, захищаючи нас від атомного лиха, хто пішов у вічність заради майбутнього свого народу, кому ми зобов’язані можливістю жити і працювати.

Час невпинною ходою віддаляє нас від тієї страшної Чорнобильської трагедії, але не загоює ран учасників тих подій, у пам’яті яких вони залишаться назавжди.

Сьогодні, біля пам’ятного знака жертвам аварії на ЧАЕС, відбулися заходи з нагоди вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській атомній електростанції, в яких взяли участь голова районної державної адміністрації Володимир Суровцев, голова районної ради Олександр Гриценко, міський голова Олександр Поляков, керівник апарату райдержадміністрації Галина Лунгол, заступник голови районної ради Володимир Євгенов, голова районної громадської організації всеукраїнської організації інвалідів «Союз Чорнобиль України» Володимир Конух, ліквідатори, представники управлінь і відділів райдержадміністрації, громадськість.

Присутні вшанували пам’ять загиблих ліквідаторів хвилиною мовчання та поклали  квіти до пам’ятного знаку.

Всі новини →