Новоодеська районна державна адміністрація. Миколаївська область, Україна. » Новини
Українська | Русский | English
Головна Новини Районна державна адміністрація Економіка та фінанси Державні закупівлі Доступ до публічної інформації Вакансії Децентралізація у сфері державної влади.

Новини

  Звіт Голови Новоодеської районної державної адміністрації щодо виконання програм соціально-економічного та культурного розвитку району, районного бюджету та делегованих повноважень.
Формат: DOC | Добавлен: 24/10/2016 15:23:04
340Kb Скачать скачать
  ЗМІНИ ДО РІЧНОГО ПЛАНУ ЗАКУПІВЕЛЬ НА 2017 РІК КЗ"Новоодеський районний центр ПМСД"
Формат: JPG | Добавлен: 23/01/2017 15:20:49
156Kb Скачать скачать

Професіографічна екскурсія

02/12/2019

 

 

В рамках профорієнтаційної акції «Палітра професій» фахівці Новоодеської районної філії 29 листопада 2019року організували для учнів 8-11 класів Новосафронівської ЗОШ професіографічну екскурсію до ПрАТ «Лакталіс-Миколаїв».

ПрАТ «Лакталіс-Миколаїв» - лідер у виробництві кисломолочних продуктів в Україні. Підприємство створене на базі Миколаївського молочного комбінату у 1996 році. Продукція Lactalis представлена на українському ринку брендами «President», «Galbani», «Дольче», «Lactel», «Лактонія», «Фанні», «Локо Моко».
Наразі «Лакталіс-Миколаїв» виготовляє більш ніж 200 видів молочної продукції. Пріоритетні галузі: сирна та десертна групи.

 Подорож по підприємству розпочалася з інструктажу з охорони праці та безпеки перебування на території цехів підприємства,  а далі пройшла ознайомча екскурсія. Маршрут екскурсії проходив по цехам підприємства,  було знайомство з технікою, обладнанням. Учні побачили всю технологією виробництва продукції, а саме йогуртів, глазурованих сирків, творожків, масла. Ознайомилися  з роботою фізико-хімічної, мікробіологічної лабораторій та з інноваційним цехом.

В результаті заходу шкільна молодь розширила уявлення про професії молочної промисловості та наочно побачили роботу працівників різних професій, безпосередньо на робочому місці, що в свою чергу сприяє усвідомленому вибору майбутньої професії

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Всі новини →