Новоодеська районна державна адміністрація. Миколаївська область, Україна. » Новини
Українська | Русский | English
Головна Новини Районна державна адміністрація Економіка та фінанси Державні закупівлі Доступ до публічної інформації Вакансії Децентралізація у сфері державної влади.

Новини

  Звіт Голови Новоодеської районної державної адміністрації щодо виконання програм соціально-економічного та культурного розвитку району, районного бюджету та делегованих повноважень.
Формат: DOC | Добавлен: 24/10/2016 15:23:04
340Kb Скачать скачать
  ЗМІНИ ДО РІЧНОГО ПЛАНУ ЗАКУПІВЕЛЬ НА 2017 РІК КЗ"Новоодеський районний центр ПМСД"
Формат: JPG | Добавлен: 23/01/2017 15:20:49
156Kb Скачать скачать

«Україна - територія гідності та свободи»

21/11/2019

             Сьогодні виповнюється шість років, як перша група нескорених вийшла на холодний граніт у центрі української столиці.

Вони мали дуже прості вимоги – підписати Угоду про асоціацію з Євросоюзом і не блокувати природній рух  України до Європи.

Саме тому цей історичний Майдан отримав назву Європейський.  А Революція Гідності підвела риску і під російсько-радянським минулим і під пострадянським періодом.

Сьогоднішній день – День Гідності і Свободи – це вшанування тих подій в історії сучасної України, які змінили життя багатьох українців, їх бачення світу, своєї держави і себе.

У цей знаменний і величний день ми з гордістю говоримо про те, що українці – це гордий, волелюбний народ, з високим почуттям патріотизму, а Україна - це територія гідності і свободи. Такими нас зробила не одна, а дві революції - Майдан 2004 -го року, який був Святом Свободи, і Революція 2013 -го року, Революція Гідності.

21  листопада 2019 року  в Новоодеському  районному історичному музеї проведено  екскурсію  для учнів  гуманітарної  гімназії. Пізнавальну  бесіду  «Україна - територія гідності та свободи» підготувала завідуюча  районним музеєм  Ганна Дунаєвська. Хвилиною  мовчання  присутні  вшанували  героїв  Небесної  Сотні,  військових, добровольців, всіх тих, хто віддав своє життя за нашу Державу!

Всі новини →