Новоодеська районна державна адміністрація. Миколаївська область, Україна. » Новини
Українська | Русский | English
Головна Новини Районна державна адміністрація Економіка та фінанси Державні закупівлі Доступ до публічної інформації Вакансії Децентралізація у сфері державної влади.

Новини

  Звіт Голови Новоодеської районної державної адміністрації щодо виконання програм соціально-економічного та культурного розвитку району, районного бюджету та делегованих повноважень.
Формат: DOC | Добавлен: 24/10/2016 15:23:04
340Kb Скачать скачать
  ЗМІНИ ДО РІЧНОГО ПЛАНУ ЗАКУПІВЕЛЬ НА 2017 РІК КЗ"Новоодеський районний центр ПМСД"
Формат: JPG | Добавлен: 23/01/2017 15:20:49
156Kb Скачать скачать

Майдан. Україна. Шлях до свободи»

21/11/2019

 21 листопада ми відзначаємо одну зі знакових подій в новітній історії України – День Гідності та Свободи. Трагічні події в Україні, починаючи з листопада 2013 року, тривожать та не залишають байдужими нікого.  Сьогодні – шоста річниця початку Євромайдану, що переріс у Революцію гідності. У тій кривавій боротьбі народ України  вистояв та переміг, але за це було заплачена ціна в сотні життів. Вдихнувши на повні груди повітря свободи, народ змінився – раз і назавжди, вкотре продемонструвавши патріотизм, незламну мужність, героїзм і відвагу.

В цей день бібліотекарі Новоодеської центральної районної бібліотеки для учнів Новоодеської ЗОШ №2 провели урок патріотизму «Майдан. Україна. Шлях до свободи». Метою заходу було виховання патріотизму та гідності, формування розуміння єдності та цілісності України, бажання стати гідними громадянами своєї держави та вшанування пам’яті героїв, які віддали свої життя за вільне майбутнє.

Бібліотекар Громова В.В. ознайомила  всіх з хронологією подій, які відбувались 21 листопада 2013 року, разом переглянули відеофільми, присвячені дню Гідності та Свободи.  Бібліотекарі Табакар Л.Ф., Завгородня Л.М., Мосензова Н.М.  представили електронну презентацію книг «Пам’яті героїв Майдану»,  в яку було включено декілька нових, зокрема: «Майдан. Таємні файли» братів Капранових  та «Майдан: погляд з середини» Олега Трайдакала та презентували присутнім періодичні видання 2013 року, які висвітлювали всі моменти Євромайдану. Хвилиною мовчання було віддано шану мужності всім, хто загинув за наше майбутнє, за цілісність та єдність України.

В читальній залі бібліотеки була представлена виставка речей, надана учасником Майдану, новоодеситом Щербиною Олександром.   Вона включала в себе особисті речі учасників, листи, захисні пристрої (протигаз, респіратор), листівки та інше.

Проведення подібних заходів – це ще одна можливість віддати шану  найкращим, котрі у найважливіший момент історії нашої держави не злякалися і пожертвували собою заради своєї Батьківщини.

 

Всі новини →