Новоодеська районна державна адміністрація. Миколаївська область, Україна. » Новини
Українська | Русский | English
Головна Новини Районна державна адміністрація Економіка та фінанси Державні закупівлі Доступ до публічної інформації Вакансії Децентралізація у сфері державної влади.

Новини

  Звіт Голови Новоодеської районної державної адміністрації щодо виконання програм соціально-економічного та культурного розвитку району, районного бюджету та делегованих повноважень.
Формат: DOC | Добавлен: 24/10/2016 15:23:04
340Kb Скачать скачать
  ЗМІНИ ДО РІЧНОГО ПЛАНУ ЗАКУПІВЕЛЬ НА 2017 РІК КЗ"Новоодеський районний центр ПМСД"
Формат: JPG | Добавлен: 23/01/2017 15:20:49
156Kb Скачать скачать

УВАГА!!! ОГОЛОШЕННЯ!!! ЖИТЕЛІ МІСТА НОВА ОДЕСА!!!

01/10/2019

 В місті Нова Одеса  на базі міської ради працює Служба з перевезення осіб з інвалідністю та дітей з інвалідністю, які мають порушення опорно - рухового апарату.

Основною метою Служби є розширення соціальних послуг, поліпшення якості життя осіб з інвалідністю та дітей з інвалідністю, які мають порушення опорно – рухового апарату.

 

  Порядок прийому заяв та умови використання спецавтотранспорту:

 

1.Послуга з перевезення особам з інвалідністю та дітям з інвалідністю, які мають порушення опорно – рухового апарату та проживають на території Новоодеської міської ради  надається безкоштовно.

 

2. Для отримання права користування послугою одержувачу або довіреній особі необхідно звернутися до відділу з соціальних  питань, молоді, спорту та співпраці з громадськими організаціями апарату виконавчого комітету Новоодеської міської ради та надати такі документи:

- заяву;

- довідку про наявність групи інвалідності повязаної з порушенням опорно - рухового апарату.

 

3. Заяви на обслуговування спецавтотранспортом приймаються від осіб з інвалідністю, представників осіб з інвалідністю, соціальних робітників Комунальної установи "Центр надання соціальних послуг населенню Новоодеського району", голови Новоодеської районної організації "Союз організації інвалідів Україннни" особисто або в телефонному режимі за номером 2-14-38 за три дні до запланованого виїзду за вказаною адресою.

 

4. Спецавтотранспорт використовується за призначенням в робочі дні з 08.00 год. до 17.00 год.

 

Докладно з положенням про Службу з перевезення осіб з інвалідністю та дітей з інвалідністю, які мають порушення опорно - рухового апарату Ви можете ознайомитися на  офіційному сайті Новоодеської міської ради.

Всі новини →