Новоодеська районна державна адміністрація. Миколаївська область, Україна. » Новини
Українська | Русский | English
Головна Новини Районна державна адміністрація Економіка та фінанси Державні закупівлі Доступ до публічної інформації Вакансії Децентралізація у сфері державної влади.

Новини

  Звіт Голови Новоодеської районної державної адміністрації щодо виконання програм соціально-економічного та культурного розвитку району, районного бюджету та делегованих повноважень.
Формат: DOC | Добавлен: 24/10/2016 15:23:04
340Kb Скачать скачать
  ЗМІНИ ДО РІЧНОГО ПЛАНУ ЗАКУПІВЕЛЬ НА 2017 РІК КЗ"Новоодеський районний центр ПМСД"
Формат: JPG | Добавлен: 23/01/2017 15:20:49
156Kb Скачать скачать

Звернення Управління СБ України в Миколаївській області до громадськості регіону:

01/10/2019

 Шановні мешканці Миколаївщини!

            

Керівництво країни визначило важливими завданнями для СБУ на сучасному етапі системну і рішучу боротьбу із корупцією та економічними злочинами з боку тих, хто у період воєнного конфлікту на Сході обкрадає державу.

Такі задачі, озвучені Президентом України Володимиром Зеленським,  поставив Голова української спецслужби Іван Баканов і новому керівнику Управління СБУ в Миколаївській області Віталію Герсаку під час зустрічі із керівним та громадським активом регіону.

Наразі Управління вживає системних заходів для організації роботи з виконання визначених керівництвом держави завдань. Водночас, ми свідомі того, що лише із допомогою громадськості здатні змінити на краще наш регіон і країну загалом.

Управління СБУ в Миколаївській області звертається до кожного, хто має інформацію про резонансні у області кримінальні справи із недалекого минулого або про нові злочини проти інтересів держави.

Про усі відомі вам факти здійснення сепаратистської чи диверсійної діяльності проти України, корупційні чи економічні злочини ви можете цілодобово повідомляти за телефоном «довіри» Управління СБУ (0512) – 49-03-22. Крім того, наявну інформацію можна надсилати на електронну скриньку Управління: usbu_myk@ssu.gov.ua, а також передавати особисто за адресою: м. Миколаїв, вул. Спаська, 40.

 

Кожна інформація буде перевірена. Конфіденційність гарантується.

Всі новини →