Новоодеська районна державна адміністрація. Миколаївська область, Україна. » Новини
Українська | Русский | English
Головна Новини Районна державна адміністрація Економіка та фінанси Державні закупівлі Доступ до публічної інформації Вакансії Децентралізація у сфері державної влади.

Новини

  Звіт Голови Новоодеської районної державної адміністрації щодо виконання програм соціально-економічного та культурного розвитку району, районного бюджету та делегованих повноважень.
Формат: DOC | Добавлен: 24/10/2016 15:23:04
340Kb Скачать скачать
  ЗМІНИ ДО РІЧНОГО ПЛАНУ ЗАКУПІВЕЛЬ НА 2017 РІК КЗ"Новоодеський районний центр ПМСД"
Формат: JPG | Добавлен: 23/01/2017 15:20:49
156Kb Скачать скачать

30/09/2019

  28 вересня Новоодеська районна філія Миколаївського ОЦЗ долучилася до відзначення 243 річниці    заснування міста Нова Одеса. На районному стадіоні «Колос» новоодесити мали можливість завітати до  мобільного центру професійної орієнтації та  поспілкуватися з фахівцями служби зайнятості. Фахівці служби зайнятості інформували зайнятих і незайнятих громадян про стан та перспективи розвитку ринку праці, акцентували увагу на актуальних професіях, потрібних на ринку праці та навчальних закладах, які здійснюють професійну підготовку за даними напрямками, також у мобільному центрі був представлений стенд - актуальні вакансії.  Окрім підбору роботи надавали юридичні консультації з питань зайнятості, трудового законодавства, профорієнтації, щодо правильного написання резюме тощо. Юні новоодесити взяли участь у виставці власних малюнків «Професії моєї мрії, де кожен бажаючий міг намалювати ту професію, за якою хотів би працювати у майбутньому.

Під час заходу до мобільного офісу служби зайнятості завітав голова Новоодеської міської ради Поляков Олександр та обговорили з Овчарук Анжелою питання зайнятості громадян міста.
Практика показала, що навіть при проведенні подібних заходів є люди, які шукають роботу, хочуть навчатися та потребують допомоги у цьому.

Всі новини →