Новоодеська районна державна адміністрація. Миколаївська область, Україна. » Новини
Українська | Русский | English
Головна Новини Районна державна адміністрація Економіка та фінанси Державні закупівлі Доступ до публічної інформації Вакансії Децентралізація у сфері державної влади.

Новини

  Звіт Голови Новоодеської районної державної адміністрації щодо виконання програм соціально-економічного та культурного розвитку району, районного бюджету та делегованих повноважень.
Формат: DOC | Добавлен: 24/10/2016 15:23:04
340Kb Скачать скачать
  ЗМІНИ ДО РІЧНОГО ПЛАНУ ЗАКУПІВЕЛЬ НА 2017 РІК КЗ"Новоодеський районний центр ПМСД"
Формат: JPG | Добавлен: 23/01/2017 15:20:49
156Kb Скачать скачать

СТИХІЙНА ТОРГІВЛЯ !

15/04/2019

Законом України «Про благоустрій населених пунктів» стихійна торгівля заборонена.                                                                                                      Відповідно до ст. 160 Кодексу України про адміністративні правопорушення визначено відповідальність за торгівлю з рук в невстановлених місцях. Торгівлі з рук на вулицях, площах, у дворах, під’їздах,  скверах та в інших невстановлених місцях загрожує накладанням штрафу від одного до семи неоподатковуваних мінімумів доходів громадян з конфіскацією предметів торгівлі або без такої. Торгівля з рук у невстановлених місцях промисловими товарами тягне за собою накладання штрафу від шести до п’ятнадцяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.                                                                                                       Несвідома частина громадян надає перевагу продуктам харчування, які реалізують із землі, не замислюючись про якість цих продуктів, ким та в яких умовах вони виготовлені, де зберігались і як вони транспортувались. Особливо це стосується м’ясних, рибних та молочних продуктів, які вимагають особливих умов зберігання.     Не дивляться покупці і на бруд, що летить на продукти з вулиці від машин та з-під ніг перехожих. Громадяни не уявляють, який ризик тягне за собою здійснення покупок в несанкціонованих місцях торгівлі.     Покупець, купуючи їжу на вулиці бере відповідальність на себе та повинен усвідомлювати всі ризики для здоров’я: від банального отруєння до інфекційних захворювань різної ступені важкості.                                 Єдине законне місце для торгівлі харчовими продуктами, крім магазинів – це ринок. Саме там знаходиться державна лабораторія ветсанекспертизи, яка здійснює обов’язковий державний ветеринарно-санітарний контроль за якістю та безпечністю продукції, що реалізується, і надає продавцю товару експертний висновок установленої форми про те, що даний продукт придатний до вживання.                                                                Необхідно не забувати про ще одну проблему, яку несе в собі стихійна торгівля – це небезпека розповсюдження африканської чуми свиней,       Найефективніший спосіб боротьби зі стихійною торгівлею – не купувати продукти харчування у невстановлених місцях, тоді зникнуть і стихійні ринки. А тому ще раз звертаємось до всіх громадян: краще всього купувати продукти харчування в офіційних магазинах і ринках. Це може гарантувати безпеку та якість харчових продуктів, а також надасть можливість у разі виникнення будь-яких негараздів подати у судові органи позов на відшкодування завданих збитків або шкоди здоров’ю.

             Здавалося б, що поганого в тому,щоб зранку вийти на стихійний ринок та купити  свіже молоко , зручно і швидко , але не завжди безпечно Досить часто молоко чи олію реалізують у пластикових пляшках невідомого походження, не виключно, що  їх було знайдено на смітниках.Торгівля на стихійних ринках  заборонена, оскільки існує небезпека отруєння .

 

 

 

         З повагою начальник Новоодеського міжрайонного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Миколаївській області  О.Г.Страдомський 

Всі новини →