Новоодеська районна державна адміністрація. Миколаївська область, Україна. » Новини
Українська | Русский | English
Головна Новини Районна державна адміністрація Економіка та фінанси Державні закупівлі Доступ до публічної інформації Вакансії Децентралізація у сфері державної влади.

Новини

  Звіт Голови Новоодеської районної державної адміністрації щодо виконання програм соціально-економічного та культурного розвитку району, районного бюджету та делегованих повноважень.
Формат: DOC | Добавлен: 24/10/2016 15:23:04
340Kb Скачать скачать
  ЗМІНИ ДО РІЧНОГО ПЛАНУ ЗАКУПІВЕЛЬ НА 2017 РІК КЗ"Новоодеський районний центр ПМСД"
Формат: JPG | Добавлен: 23/01/2017 15:20:49
156Kb Скачать скачать

Пленум районної ради ветеранів з головами первинних ветеранських організацій

11/04/2019

 11 квітня 2019 року відбувся пленум районної ради ветеранів  з головами первинних ветеранських організацій, в якому взяли участь  голова райдержадміністрації Володимир Суровцев, заступник голови районної ради Володимир Євгенов, начальник управління соціального захисту населення Наталія Поляруш, представники ЦРЛ, Новоодеської дільниці Баштанського відділення ПАТ Миколаївгаз», Новоодеського відділення Миколаївської електропостачальної компанії.

         Відкрила засідання голова районної організації ветеранів України Алла Антоневич, яка зокрема зазначила, що діяльність районної ветеранської організації та її первинних осередків є і буде направлена на вивчення та вирішення проблем людей похилого віку та озвучила порядок денний засідання.

         У своєму виступі голова райдержадміністрації Володимир Суровцев подякував за роботу керівникам первинних організацій, за активну життєву позицію, участь в громадському житті району. Він запевнив, що в разі їх звернення за допомогою з будь-яких питань, районна влада завжди готова, в рамках своїх повноважень, допомогти у їх вирішенні.

Головою райдержадміністрації за активну життєву позицію, вагомий особистий внесок у соціальний захист ветеранів, активну громадську діяльність та з нагоди ювілейної дати народження грамотами   було нагороджено 3-ьох голів первинних ветеранських організацій.

Учасники пленуму мали змогу поспілкуватись і отримати відповіді на питання, що  турбують людей похилого віку.

 За результатами обговорення було прийнято відповідні рішення.

Всі новини →