Новоодеська районна державна адміністрація. Миколаївська область, Україна. » Новини
Українська | Русский | English
Головна Новини Районна державна адміністрація Економіка та фінанси Державні закупівлі Доступ до публічної інформації Вакансії Децентралізація у сфері державної влади.

Новини

  Звіт Голови Новоодеської районної державної адміністрації щодо виконання програм соціально-економічного та культурного розвитку району, районного бюджету та делегованих повноважень.
Формат: DOC | Добавлен: 24/10/2016 15:23:04
340Kb Скачать скачать
  ЗМІНИ ДО РІЧНОГО ПЛАНУ ЗАКУПІВЕЛЬ НА 2017 РІК КЗ"Новоодеський районний центр ПМСД"
Формат: JPG | Добавлен: 23/01/2017 15:20:49
156Kb Скачать скачать

Урочистості до 75-ї річниці визволення Новоодеського району від нацистських окупантів

15/03/2019

 У календарі пам’ятних  дат нашого району особливе місце займає 17 березня 1944 року. 75 років тому Новоодещину  було звільнено від нацистських  загарбників.

Збігають роки, приходять у світ нові покоління. Але не старіє, не зникає пам’ять тих тривожних літ. Вона живе у спогадах бійця і в суворому монументі, як свідок грізних років і переможних боїв, Її, мужню і величну, надійно оберігає народ, передаючи, як святиню, у спадщину поколінь.

З нагоди річниці визволення району від нацистських загарбників відбулося  покладання квітів до підніжжя Кургану Слави та Стелли загиблим Новоодеситам, які не повернулися з війни. У покладанні квітів взяло участь керівництво району та   делегація від Снігурівщини.

В  районному Будинку культури відбувся святковий концерт, присвячений 75-й річниці визволення району від нацистських  окупантів.

У своєму виступі голова райдержадміністрації Володимир Суровцев зазначив: «Страшна війна зайшла до кожної оселі, в кожну родину, зруйнувала тисячі доль, хто із зброєю в руках захищав Вітчизну, кого вивезли на тяжкі роботи.

Понад сім з половиною тисяч наших земляків було призвано на фронт, з них майже дві з половиною тисячі загинуло.  

Сьогодні ми віддаємо данину поваги  тим, хто героїчно боронив  рідну землю зі зброєю в руках та самовіддано працював у тилу.  Вшановуємо пам'ять тих, хто загинув, визволяючи наш район від  нацистських  окупантів, для кого шлях на війні завершився під  скромними обелісками і тих хто  повернувся  з неї живим.

В рамках проведення Всеукраїнської естафети пам’яті «Слава визволителям України» відбулася урочиста передача Книги Памяті Новоодеському району від делегації Снігурівського району.

Для всіх присутніх у залі були представлені зворушливі номери художньої самодіяльності.

Всі новини →