Новоодеська районна державна адміністрація. Миколаївська область, Україна. » Новини
Українська | Русский | English
Головна Новини Районна державна адміністрація Економіка та фінанси Державні закупівлі Доступ до публічної інформації Вакансії Децентралізація у сфері державної влади.

Новини

  Звіт Голови Новоодеської районної державної адміністрації щодо виконання програм соціально-економічного та культурного розвитку району, районного бюджету та делегованих повноважень.
Формат: DOC | Добавлен: 24/10/2016 15:23:04
340Kb Скачать скачать
  ЗМІНИ ДО РІЧНОГО ПЛАНУ ЗАКУПІВЕЛЬ НА 2017 РІК КЗ"Новоодеський районний центр ПМСД"
Формат: JPG | Добавлен: 23/01/2017 15:20:49
156Kb Скачать скачать

13 мешканців Миколаївської області старше 45 років отримали ваучери на навчання

06/03/2019

 

13 мешканців Миколаївської області старше 45 років отримали ваучери на навчання

 

Сьогодні тринадцятеро мешканців Миколаївської області отримали від служби зайнятості ваучери для підвищення кваліфікації за спеціальністю «Інженерія програмного забезпечення». Загальна сума ваучерів склала майже 140 тисяч гривень. Про це стало відомо під час заходу Миколаївської обласної служби зайнятості «Ваучер –  динаміка професійного сьогодення».

За словами директора обласного центру зайнятості Дмитра Оборонька, людям, старше 45 років не так легко конкурувати з молоддю, яка більш мобільна, комунікативно «підкована», володіє знаннями сучасних технологій.

«Ваучер на навчання дає можливість поновити свої знання, набути нових навиків, отримати нову професію, яка найбільше користується попитом, без відриву від робочого місця, з гнучким графіком. Крім того, кожна людина має можливість самостійно обрати професію та навчальний заклад, в якому бажає навчатись», – зазначив керівник ОЦЗ.

На сьогодні перелік професій на навчання, за якими можна отримати ваучер та які користуються попитом на ринку праці, складається з 53 професій та спеціальностей. У програмі видачі ваучерів беруть участь 75 навчальних закладів Миколаївської області.

Відзначено, що в регіоні попитом користуються такі професії, як водій навантажувача, тракторист, електрогазозварник. Також часто працівники старше 45 років за рахунок ваучера підвищують кваліфікацію за напрямами інженерія програмного забезпечення, комп’ютерна інженерія, менеджмент, психологія і фізична реабілітація, ерготерапія та ін..

Під час зустрічі народний депутат України Олександр Жолобецький та  директор ОЦЗ Дмитро Оборонько вручили ваучери претендентам на навчання. Звертаючись до учасників заходу,  народний депутат відзначив, що програма ваучерів важлива для подальшого стимулювання трудових ресурсів регіону: «У перспективі розвитку регіону є відновлення суднобудівної галузі, що сприятиме створенню робочих місць і виникненню потреби у навчанні тих професіоналів, хто втратив кваліфікацію».

Зі словами вдячності виступили перед учасниками зустрічі мешканці Миколаївщини, які раніше отримали ваучер для проходження професійного навчання, та  поділилися своїм досвідом про те, як здобутий за допомогою ваучера фах позначився на їхній професійній кар’єрі.

Продовжуючи захід, перед учасниками виступили роботодавці, які скористалися можливістю підвищити кваліфікацію своїх  співробітників за допомогою ваучера.

 

«Ми прислуховуємося до запитів ринку праці і, враховуючи актуальність та потребу, організовуємо підвищення кваліфікації з управління ОСББ, основ кібербезпеки, навчання водіїв трамваїв, тролейбусів, швачок, столярів та інших  – це ті професії, за якими відчувається значна нестача кваліфікованих кадрів і можна отримати ваучер на їх опанування», – підкреслив Д. Оборонько.

Починаючи з 2013 року Миколаївською обласною службою зайнятості видано 895 ваучерів на суму 2 млн. 104 тис. грн.

–––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––

Контактна інформація: вул.Нікольська,68, м.Миколаїв, 54001, відділ інформаційної роботи Миколаївського ОЦЗ, тел. (0512) 37-24-72; 37-31-10; inform@ocz-mk.gov.ua

 

 

Всі новини →