Новоодеська районна державна адміністрація. Миколаївська область, Україна. » Новини
Українська | Русский | English
Головна Новини Районна державна адміністрація Економіка та фінанси Державні закупівлі Доступ до публічної інформації Вакансії Децентралізація у сфері державної влади.

Новини

  Звіт Голови Новоодеської районної державної адміністрації щодо виконання програм соціально-економічного та культурного розвитку району, районного бюджету та делегованих повноважень.
Формат: DOC | Добавлен: 24/10/2016 15:23:04
340Kb Скачать скачать
  ЗМІНИ ДО РІЧНОГО ПЛАНУ ЗАКУПІВЕЛЬ НА 2017 РІК КЗ"Новоодеський районний центр ПМСД"
Формат: JPG | Добавлен: 23/01/2017 15:20:49
156Kb Скачать скачать

Олексій Савченко звернувся до Президента щодо надання Миколаївському академічному українському театру драми та музичної комедії статусу Національного

06/03/2019

 Голова Миколаївської облдержадміністрації Олексій Савченко звернувся до Президента України Петра Порошенка з проханням надати Миколаївському академічному українському театру драми та музичної комедії статусу Національного.

Про це очільник облдержадміністрації сказав під час свого виступу на підсумковій Раді регіонального розвитку Миколаївської області у понеділок, 4 березня.

«Миколаївський академічний український театр драми та музичної комедії – візитівка Миколаївщини. Це талановитий, патріотичний колектив, який прославляє Україну і Миколаївську область. Ми пройшли всі етапи, підготували всі необхідні документи і, сподіваюсь, у наступний свій візит Ви присвоїте театру статус Національного», - сказав Олексій Савченко, додавши, що театр є справжньою театральною перлиною півдня України.

Нагадаємо, що у липні 2018 року голова Миколаївської обласної державної адміністрації Олексій Савченко направив на адресу Міністра культури України Євгена Ніщука клопотання про надання Миколаївському академічному українському театру драми і музичної комедії статусу національного. А в жовтні минулого року депутати Миколаївської обласної ради підтримали ініціативу очільника області щодо присвоєння театру статусу Національного. За відповідне звернення на сесії до Кабінету Міністрів України проголосували 35 із 37 присутніх депутатів.

Всі новини →