Новоодеська районна державна адміністрація. Миколаївська область, Україна. » Новини
Українська | Русский | English
Головна Новини Районна державна адміністрація Економіка та фінанси Державні закупівлі Доступ до публічної інформації Вакансії Децентралізація у сфері державної влади.

Новини

  Звіт Голови Новоодеської районної державної адміністрації щодо виконання програм соціально-економічного та культурного розвитку району, районного бюджету та делегованих повноважень.
Формат: DOC | Добавлен: 24/10/2016 15:23:04
340Kb Скачать скачать
  ЗМІНИ ДО РІЧНОГО ПЛАНУ ЗАКУПІВЕЛЬ НА 2017 РІК КЗ"Новоодеський районний центр ПМСД"
Формат: JPG | Добавлен: 23/01/2017 15:20:49
156Kb Скачать скачать

У Миколаївській області буде реалізовано один з ключових проектів залізничної сфери

06/03/2019

 Цього року на Миколаївщині реалізовуватиметься масштабний інфраструктурний проект Укрзалізниці по електрифікації залізничної колії у напрямку Долинська-Миколаїв-Колосівка

Про це заявив Міністр інфраструктури України Володимир Омелян під час засідання Ради регіонального розвитку Миколаївської області.
 
«Ми розвиваємо залізничне сполучення з Європейським Союзом. І саме на Миколаївщину спрямований ключовий проект Укрзалізниці та європейських інвестиційних банків по електрифікації залізничної колії до Миколаєва», - підкреслив Володимир Омелян. 
 
Нагадаємо, що у жовтні минулого року Верховна Рада прийняла Закон "Про ратифікацію Фінансової угоди (Проект модернізації української залізниці (Модернізація інфраструктури ПАТ "Укрзалізниця") між Україною та Європейським інвестиційним банком". "Символічним є те, що законопроект про ратифікацію угоди Президент України Петро Порошенко підписав саме у Миколаєві. Дана угода дозволить залучити фінансові ресурси у розмірі 150 млн євро для реалізації проекту «Електрифікація залізничного напрямку Долинська - Миколаїв - Колосівка». В першу чергу, це робиться для того, щоб наші жителі могли отримати гідні послуги та швидкий і надійний залізничний транспорт. Також це  полегшить залізничне сполучення з миколаївськими портами, дозволить зменшити навантаження на дороги, прискорити обробки вантажів і підвищення якості надання транзитних послуг ", - підкреслив Олексій Савченко.

Голова Миколаївської ОДА також зазначив, що ратифікаця угоди сприятиме зростанню інвестицій в економіку України взагалі і, зокрема в транспортну інфраструктуру.

Так, зазначений проект передбачає будівництво другої колії, модернізацію систем сигналізації і зв’язку на напрямку Долинська-Миколаїв-Колосівка, який пролягає територією Кіровоградської, Миколаївської та Одеської областей. Реалізація проекту дасть змогу значно зменшити експлуатаційні витрати Укрзалізниці, підвищити пропускну здатність напрямку та збільшити швидкість доставки вантажів у напрямку морських портів Одеси та Миколаєва.
 
«Вдячний Президенту України Петру Порошенку та Уряду, які приділяють посилену увагу впровадженню саме інфраструктурних проектів, що мають ключове значення для розвитку регіонів. Переконаний - електрифікація залізничних колій на Миколаївщині стане одним  із найперспективніших проектів для залучення транзитних потоків в область, що дозволять суттєво покращити її економічний і транспортний потенціал», - прокоментував вагомий для розвитку області проект голова ОДА Олексій Савченко.
 

Всі новини →