Новоодесская районная госадминистрация. Николаевская область, Украина » Новини
Українська | Русский | English
Головна Новини Районная госадминистрация Государственные закупки Економіка та фінанси Вакансії Доступ до публічної інформації Децентралізація у сфері державної влади.

Новини

На Миколаївщині відбулась традиційна зустріч з нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав

10/02/2020

 У суботу, 8 лютого, в обласному Палаці культури відбувся традиційний щорічний концерт «Вечір зустрічі бойових друзів», приурочений до Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав. Із наступаючою визначною датою гостей заходу привітав заступник голови Миколаївської облдержадміністрації Олександр Трайтлі.

В заході також взяли участь Миколаївський міський голова Олександр Сєнкевич та керівництво Миколаївської обласної ради.

«Шановні ветерани-учасники бойових дій на території інших держав, від імені голови облдержадміністрації Олександра Стадніка щиро вітаю вас з прийдешньою визначною датою. Дякую вам за всі тяготи, які ви пройшли. Багато ваших товарищів і сьогодні захищають територіальну цілісність нашої держави. Дякую вам за ваш патріотизм, за вашу мужність. Від імені адміністрації хочу зазначити, що ми й надалі будемо підтримувати ваші громадські організації та надавати вам допомогу», - сказав Олександр Трайтлі.

Ті з воїнів – учасників бойових дій на території інших держав, які найбільше проявили себе у суспільно важливій діяльності були відзначені подякою Прем’єр Міністра Україна, почесними відзнаками Миколаївської облдержадміністрації, Миколаївської обласної та міської рад.

Опісля офіційної вітальної частини на гостей заходу чекала захоплююча концертна програма у виконанні кращих творчих колективів.

Всі новини →